Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha okt.18-án voltunk együtt a...

Ha okt.18-án voltunk együtt a párommal, legkorábban mikor mutathat ki pozitívat a terhességiteszt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Már tesztelhetsz, 14 napja történt, ha esetleg egyből megfogant, akkor szinte biztos, hogy kimutatja, ha mondjuk később, csak 2-3 napra rá, akkor is esélyes.
2010. nov. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
9 hónap múlva már 1000%ra tudni fogod a választ :D
2010. nov. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is tesztelhetsz ma. Mikorra nem várod? Ha van türelmed, várd meg, hogy késsen, és akkor tesztelj. Ha negatív, akkor se add egyből fel, lehet csak korai, nekem pl. a nemvárt után 3 nappal lett pozitív.
2010. nov. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lassan nyugodtan tesztelhetsz, akár holnap reggel, már nagy eséllyes kimutatja.
2010. nov. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ma volt a ciklusom 22.napja,a teszt(Gabriell),ma negatív lett.
2010. nov. 2. 10:57
 6/10 anonim válasza:
Szerintem akkor tesztelj újra mondjuk 1 hét múlva...Mert nem mindig mutatja elsőre ki.Remélem összejön a baba.Majd ird med:)
2010. nov. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ma negatív lett gabriellel, akkor nem vagy terhes, vagy legalábbis nem a 18-i együttlétből fogant. Máskor nem is voltatok együtt a hónap folyamán?
2010. nov. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De igen csak akkor óvszert használtunk.
2010. nov. 2. 14:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor megnyugodhatsz, nem vagy terhes. Gondolom nem akartál az lenni, ha védekeztetek a többi alkalommal. Amúgy sem volt túl nagy esély rá, mert ha azt nézem, hogy még csak a 22. napodon vagy, akkor az a 18-i amúgy is a ciklusod elején történt, és bár nem lehetetlen, de nagyon kicsi az esély akkor a teherbeesésre. És azt már 100%-ra kimutatja egy teszt, úgyhogy ha ma nega lett, akkor nem vagy terhes.
2010. nov. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem kicsit hosszabbak a ciklusaim 33 naposak,tudom hogy az elején jártunk,de van émelygésem délutánonként és gyakran kell pisilni mennem is.
2010. nov. 2. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!