Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal pettingeltünk,ujj...

A barátommal pettingeltünk,ujjazott aztán be akarta tenni de nem hagytam mert nem volt nála gumi.Nem emlékszem mi történt pontosan. Megtörténhetett?

Figyelt kérdés
Ujjazás közben kérte h had tegye be de mondtam neki hogy nem és attól félek még is betette és én nem vettem észre és hogy most terhes vagyok.az eset utáni nap megjött a menzeszem de kevesebb volt a megszokottnál most pedíg barnás,rózsaszínes folyásom van de nem egész nap, és fáj a hasam is ott lent.Beteg vagyok lehet hogy csak megfáztam de attól félek terhes lettem.Tesztet még nem csinálhatok mert még nem mutatna pontos eredményt de egész nap csak idegeskedek h mit csináljak mi van ha teherbe estem.Szerintetek sok esély van rá?
2009. jan. 6. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha másnap megjött, nem vagy terhes. Amúgy is ilyenkor van a legkevesebb esély rá..
2009. jan. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Mi az hogy nem vetted észre? Butaság.

Terhes meg nem leszel. Főleg nem mensi előtt.


Tesztet majd csinálj, de az csak arra kell, hogy megnyugodj.

2009. jan. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vetted észre hogy belédhatolt? Ez érdekesen hangzik. ;)


Mindig van esély a teherbe esésre, függetlenül attól, hogy a ciklusod hányadik napján vagy. Ha ez megnyugtat, akkor kicsi az esélye hogy teherbe estél. Legközelebb azért az legyen az első, hogy kikészítitek az óvszert magatok mellé, vagy ahol könnyen elérhetitek. Ha nincs óvszer, nincs szex. Fogadd meg a tanácsomat. ili

2009. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat már azt hittem meghalok annyira félek!Kicsit megnyugodtam de még mindíg nagyon félek.még 1x köszönöm
2009. jan. 6. 22:52
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
jajj, nyugi!!! Ahhoz, hogy terhes legyél, elég mélyre kell hatolnia, azt azért észre vetted volna! Dehát nem bízol benne? kérdezd meg, h betette-e! Nem is igazán értem az esetet... Részeg voltál??
2009. jan. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Ha beteszi, azt azért észreveszed. :D
2009. jan. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Mekkora farka van szegénynek, hogy nem vetted észre? :D Ilyet még életemben nem hallottam, jól indult a napom. köszönöm. :P
2009. jan. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak másnapos,de össze voltam zavarodva és megijedtem azért nem emlékszem.Még nem éreztem úgy h készen állok rá de ő még is erőszakos volt.szakítottam utána vele...örülök h jól indult a napod:Dszámomra kevésbé vicces:S
2009. jan. 7. 07:44
 9/11 anonim ***** válasza:
hát ez tényleg érdekes! :D akármiklyen zavart valaki azért azt észreveszi ha berakják neki! :D Kivéve ha tényleg olyan kicsi neki, hogy még érezni sem lehet! :DDDD
2009. jan. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kis vicces sztori: az én férjem egyszer, míg én aludtam, majd egy órát szórakozott azzal, hogy rámmászott és bedugta, gondosan ügyelve arra, nehogy felébredjek :D

Másnap tudtam meg, ő maga mesélte el. Szóval ne bántsátok szegény kislányt, ha nem emlékszik mindenre.


Te meg ne aggódj, nem leszel terhes, de ha ennyit parázol, vegyél majd egy tesztet, hogy megnyugtasd saját magad.

2009. jan. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!