Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációmérőt használtam...

Ovulációmérőt használtam vasárnap és hétfőn délután kettő órakor, mindkét alkalommal pozitív volt. Ez normális?

Figyelt kérdés
A másik csík ugyanolyan erős volt, mint a kontroll csík mindkét alkalommal. A délután kettő nem korai időpont, ugye? Aztán kedden is megmértem, igaz akkor este 6-kor, az egyértelmű negatív. Ovulációt mérhet 24 órán keresztül az ovulációmérő?
2010. nov. 3. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában 2 nappal az ovuláció előtt jeleznek az ovu tesztek is. Hétfőn-kedden volt ideális az együttlét.
2010. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
"Az elsö pozitív napon nem szabad abbahagyni a tesztelést, mert elöfordulhat, hogy a teszt a második napon is pozitív, és így a tüszörepedés egy nappal eltolódik." Ezt találtam az egyik weboldalon. Akkor normális.
2010. nov. 4. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!