Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy müködik a spermavizsgálat...

Hogy müködik a spermavizsgálat? én is bemehetek a párommal? a vérvétel megvolt,2 nap mulva megvan a véreredmény. Mondták h utána kell jelentkezni andrológiáa, spermavizsgálatra.

Figyelt kérdés
külön azért nem utazok pécsre,hanem hétfőn betelefonálok,és kérek időpontot spermavizsgálatra.nem tudom ez az egész hogy müködik.hogy csak ő mehet be,vagy én is.
2010. nov. 3. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Kap egy kis pohárkát, bemehet egy szobába (asszem vannak újságok) és kijöhet a megtöltött pohárkával. Te is bemehetsz, ha segitségre van szüksége és egyedül nem megy neki, ezt nektek kell tudni.
2010. nov. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!Igaz mi Budapesten voltunk,de kb. nálunk is így ment!

Andrológiai vizsgálat előtt 5 napig nem szexelhettek!És hidd el, 5 nap után megy az neki majd egyedül is (kórháza válogatja,hogy bemehetsz-e)!Ott is volt újság stb.!

2010. nov. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt hiszem mi is 5 napig nem szexelhettünk, és nekünk annyi volt, hogy kaptunk kis zárható pohárféleséget, gumikesztyűt, és itthon csináltuk meg. 1 órán belül pedig be kell vele érni. De megy ez a férfiaknak egyedül is:)

Nyíregyháza

2010. nov. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!