Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Laporoszkópiás átjárhatósági...

Laporoszkópiás átjárhatósági műtétem lesz. A vérvételnél kiderült, hogy az ellenanyagnál pozitiv lett, igy kell vérválasztást csinálni. Vérvételre kell mennem megint. Ez csak sima vérvétel lesz, vagy valami más?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 11:21
 1/5 sumergo ***** válasza:
Vérválasztásról még nem hallottam. Nem értettél félre valamit?
2011. szept. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sumergo ***** válasza:

Érdekelt a válasz, és ezt találtam neked:

[link]


Meg azt, hogy a véredben levő ellenanyag miatt nem mindegy, hogy ha szükség lesz rá, milyen vért fogsz kapni. Ezért vizsgálják meg kicsit részletesebben a véredet, de ez is csak egy sima vérvétel lesz neked.

2011. szept. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem,nem értettem félre.és köszönöm a választ.eszerint nem kell izgulni :-)
2011. szept. 27. 19:02
 4/5 anonim ***** válasza:
nem vérválasztás, hanem választott vér. Műtét előtt kötelező a vércsoport meghatározás, ezek szerint Te szükség esetén csak választott vérrel vagy transzfundálható.
2011. szept. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, egyszerű vérvétel van
2014. nov. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!