Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van úgy valakinek, hogy kb. a...

Van úgy valakinek, hogy kb. a peteéréstől követően egészen a mensziig fáj az alhasa? Azért érdekelne mert nekem mindíg így van, és voltam kivizsgáláson és semmi erre utaló bajt sem találtak, pedig valós fájdalmaim vannak! Igazán nem értem mi lehet!

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is volt ilyen. Kezdetben még nem, de ahogy teltek az évek egyre korábban kezdődött az alhasi fájdalom a mensi előtt. Bár nekem ilyenkor a melleim is nagyon fájtak.A végén már úgy volt, hogy a havi után 1 hétig nem fájt semmim, de aztán 3 hétig igen. Pokoli volt. Én nem mentem vele dokihoz, betudtam pms-nek. Estleg próbálj meg rá valami teát, azt hiszem a barátcserje jó lehet rá.


Nekem jelenleg azért nincs ilyen jellegű fájásom mert babát várok, de remélem h ez utána sem jön vissza!


Itt egy link is:

[link]

2010. nov. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak ketszer volt ilyen, mindketszer terhes voltam es a beagyazodastol volt a menziig (meg utana) tarto mindjart megjon erzes. En ebbol tudom, ha terhes vagyok.
2010. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak a peteereskor faj a hasam 2 nap es elmulik. Erdekes amit irtal. En is valami gyogyteat probalnek ki. Ha mar doki sem tudja miert faj.
2010. nov. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én akkor éreztem furán a hasimat, amikor ittam a palástfűteát, az dolgozott benne. De többet nem fogom inni, mert azért durva, amit művel. Ovutól iszonyatosan megduzzadtak és fájtak a melleim (pedig nekem csak mensi előtt 1 nappal szoktak és nem ennyire), mensi első napján megemelkedett a hőm és nem éreztem mensis görcsöt se, ez így olyan volt, mintha nem is menstruálnék, ráadásul hamarabb is jött meg akkor, pedig mindig napra pontosan szokott megjönni. Úgyhogy jól megtréfált a tea, én meg reménykedtem, hogy már talán baba van...
2010. nov. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Első válaszolónak gratulálok,kó egészséget kívánok nektek!Jó lenne, ha már én is babás lennék!:)Nekem ez az első hónapom, hogy palástfűteát iszom,most talán még nem is annyira fáj a hasam mint szokott, de én nagyon nagy reményeket fűzök ehez a teához!1 éve próbálkozunk babával, de semmi!:( Már minden tünetre azt gondolom, hogy baba!
2010. nov. 5. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!