Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki két éve...

Van itt olyan, aki két éve várja a babát, de nem sikerül? Ti voltatok már kivizsgáláson?

Figyelt kérdés
Eddig hittem abban, hogy jön a baba, ha akar. De már két éve várom... Hol kezdjem? Nincs orvosom :( Hova menjek? Mit csináljak?
2011. jún. 11. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekünk két és fél év után sikerült a kisfiunk orvosi segítség nélkül. (egyszer elkezdtük a kivizsgálást, de aztán munkahely váltás miatt abbahagytuk)

Ha nem akarsz magánorvost, akkor mehetsz nyugodtan sztk-s dokihoz is. Először valószínű a párodat fogja elküldeni andrológiai vizsgálatra. (nekik csak ennyi a kivizsgálás)

Nálad pedig valószínűleg hormonvizsgálattal kezdi.

2011. jún. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én 4 éve várom! Már 2 éve neki vágtuk a kivizsgálásoknak. Akkor kiderült hogy nem jó se a párom spermái se az én hormon értékeim (TSH,Prolaktin).Eléggé elkeseredtünk.Az orvosom csak annyit mondott hogy keressünk fel meddőségi centrumot. Nem tettük ezt.Még akkor nem voltunk házasok és eldöntöttük egybe kelünk. Ugy voltunk vele hogy addig amig nem figyelünk oda a baba témára, ha egy kicsit másra kocentrálunk akkor majd magától magérkezik.Nem igy lett.Most kezdtünk el jármi meddőségire.Most már nem állok meg mig nem lesz meg a baba.! év hosszu idő!! Ha bármi kérdésed van nekem irhatsz, tudom mit érzel!!!
2011. jún. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
SZTK-s nőgyógyászhoz menj, és mondd el neki a tényállást.
2011. jún. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 sumergo ***** válasza:

Keress olyan orvost, aki járatos a meddőségi kivizsgálásban, de ha lehetőséged van, egyenesen menj egy meddőségi intézetbe! Minden más csak időpocsékolás! Tapasztalatból írom!


18+6 lombikos

2011. jún. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt hiszem, most fogyott el a hitem, az erőm, minden.

Egyik napról a másikra.

Majd ha összeszedtem magam, akkor átgondolom,hogy legyen.

De most ez az állapot nagyon fura nekem :(

Aranyosak vagytok!!! Köszönöm!!!

2011. jún. 12. 14:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Szegényke. A férjed hogy áll a dologhoz? Reménykedik még? Hidd el, sokszor csak nagyon kis dolgon múlik a siker, és ha az a kis dolog is ki van pipálva, akkor megtörténik a csoda. Kezdd el kivizsgáltatni magad, a férjed is belevághat, férfiakat könnyebb kivizsgálni, és majd elcsípitek, hogy mit kell kijavítani. Nekem is lett gyermekem, pedig a lelkem mélyén sosem hittem igazán, hogy valaha sikerül, és azután mégis lett, teljesen spontán. Bárcsak már a másodiknál is itt tartanék.. de ez másik kérdés.. Szóval ne add fel, én sem teszem ezt.
2011. jún. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenféle vizsgálaton voltunk. Nem találtak bajt.Inszem következett volna, én gondoltam, még várok néhány hónapot, kicsit megviseltek a vizsgálatok (lelkileg). Aztán spontán teherbe estem, 2,5 év után. Most 13 hetesek vagyunk:). Sok sikert mindenkinek!

2011. jún. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az első 2 év után sikerült! Már pont menni akartam kivizsgálásra amikor a családban történt egy tragédia így annyiban maradt! Majd a következő hónapban már pozi lett a tesztem!Most a másodikkal próbálkozunk egy éve! De nagyon remélem nem kell hozzá tragédia hogy sikerüljön!
2011. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mind a ketten folyton reménykedünk és mindig kitűzünk határidőket, hogy ha eddig meg addig nem sikerül,akkor belevágunk a kivizsgálásokba... De aztán mégsem.

Most is a nyarat adtuk, aztán tényleg belevágunk! Csak valamiért idegenkedem ettől az egésztől :(

(A férjem nem húzódozik a vizsgálatoktól)


Jajj én is babonás vagyok, remélem,hogy nem azon az áron kapok, hogy valakit elvesz a családomtól. Sajnos van egy pár beteg emberke :((

A baba, amikor megfogant (2éve),apósom aznap kapott stroke-ot! Illetve aznap teszteltem pozit! Majd egy hónapon belül após felépült, a baba meg elment...

2011. jún. 13. 11:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne kösd így össze a dolgokat, semmi köze egymáshoz. A vizsgálatokat meg ne halogasd. Csak növeled velük az esélyeidet.
2011. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!