Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért volt nyúlós a nyákom a...

Miért volt nyúlós a nyákom a ciklusom 9. napján?

Figyelt kérdés
Tegnap este kicsit éreztem a petefészkem, ma a ciklusom 9. napján picit vizes voltam reggel majd észrevettem, hogy nyúlós a nyákom, nyújtható a két ujjam között. Nekem 30-31 naposak a ciklusaim és eddig mindig a 17-18-19 napok környékén volt ovum. Gondolom most csak próbálkozott a szervezet, mert olyan erős ovu fájdalmat nem éreztem, csak ez a nyák zavaró picit, hogy most miért ilyen...
2010. nov. 5. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kb 28-31 naposak a ciklusaim, és az elmúlt 2 hónapban, már a 9-dik napon észleltem a tojcsis nyákot. De magát az ovulációs fájdalmat csak a 14-dik napon.
2010. nov. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De gondolom ez nem jelent semmit, még nem lehetek ilyen korán termékeny szakaszban.
2010. nov. 5. 10:17
 3/8 anonim ***** válasza:
szia én igy voltam a ciklus 9.napján szoval én igy nem tudom mikor teszteljek:(amugy 29-28 naposak a ciklusaim.
2010. nov. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja és nekem volt fájdalom is
2010. nov. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, első vagyok. Egyszer feltettem egy kérdést, hogyha 5-6 napig észlelem a tojcsis nyákot, akkor mikor van peteérésem. Azt válaszolták, hogy amikor elmúlik a folyás, az azt követő 1-2 napon van.
2010. nov. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ovulacio BARMIKOR lehet a 6. es 30. ciklusnap kozott!!!


Nekem is a 6.ciklusnapon fajt a bal petefeszkem, nem volt tojasfeherjes nyak ebben a ciklusban kivetelesen, es a peteeresem sem kozepidoben volt. Ciklus 5. napjan szexeltunk, bennem ment el, es TERHES LETTEM.


Miert hiszi mindneki azt hogy csak ekkor vagy csak akkor lehet a peteerese?


Orvos mondta hogy rendszeres ciklusnal is BARMIKOR lehet peteeres, nincs erre semmi szabaly hogy most minden ciklusnal csak a kozepidoben lehet.


A nok KET HARMADA NEM KOZEPIDOBEN OVULAL.

2010. nov. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A hőgörbe miatt nem gondolom, hogy most lenne már ovum, azon azért csak észrevenni, nem? Egyenlőre tartja a hőm a 36,4-et már kb. 4 napja így áll.
2010. nov. 5. 11:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha babát szeretnétek, a nyák figyelést érdemes kiegészíteni ovu teszt használatával is. Nekem általában a 15-16. napon volt a peteérésem, abban a hónapban, amikor terhes lettem a 21. napon volt. Pedig már azt hittem, ez a hónap esélytelen lesz.
2010. nov. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!