Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előny vagy hátrány ha a...

Előny vagy hátrány ha a spermavizsgálatra nem 3-5 napos, hanem egy hetes mintát viszünk?

Figyelt kérdés
Sajnos nem jött össze a dolog az első pár napban, mikor együtt lehettünk volna, mert felváltva volt a műszakunk, nem találkoztunk itthon. Amikor együtt tudtunk volna lenni, akkor meg már "nem" lehetett...
2010. nov. 5. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt a helyszíntől kellene megkérdezni, nehogy utólag derüljön ki hogy nem jó a minta
2010. nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Marmint 3-5 napos onmegtartoztatas utani? Az minel tobb, annal jobb.
2010. nov. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, párocskám kb. egy hétig nem volt kielégítve :-S Majd hétfőn kell vinni a mintát.
2010. nov. 5. 19:46
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha inszemre kerül sor akkor is 3-5 naposat kell vinni (akkor remélem így is lesz), és nem tudom hogy a két minta közt mennyi különbség lenne.

De ha rossz lenne a spermakép akkor akkor is rossz lenne, ha 3 nap utáni minta lenne, ha meg mozognak a kisfickók akkor tuti mozognak 3 és 7 napos önmegtartóztatás utáni mintánál is, nem?

Remélem értitek :-D

2010. nov. 5. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:
én csak annyit tudok, hogy mikor peteérés vizsgálatra jártam, akkor 2 naponta javasolták az együttlétet, tehát naponta nem szabadott a spermák miatt
2010. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most nem értelek, mert VELED nem tud lenni, attól miért nem tud önkielégitést végezni, hogy a minta 3-5 napos legyen???
2010. nov. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!