Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy a ONESTEP...

Lehetséges, hogy a ONESTEP vaterás tesztcsík nem mutatja ababát? A többi tesztemm ind halvány pozi napok óta. Hasonló tapasztalat valakinél?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha napok óta csak halvány pozitív, és nem erősödik, akkor nem biztos a pozitív, én is jártam így:(

Milyen erősségű a többi teszted?

Drukkolok, hogy neked baba legyen!

2010. nov. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az előttem szómóhoz. Ha napok óta csak halvány pozitív, akkor az tényleg nem túl jó,erősödnie kéne. Milyen teszteket használtál amik pozik voltak?
2010. nov. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hányadik dpo-n vagy?

Állítólag ezek laboros tesztek


2 ismerősömnek időben kimutatta menses előtt.

Én a negatívat ellenőrzöm vele, így kiváncsi vagyok a többiek tapasztalataira, mert nagy szívás lenne, ha azt hinném negatív, aztán mégsem :( (gyógyszert szedek, de mint tudjuk, nem 100% az sem)

2010. nov. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 eszo ***** válasza:
100%

engem ez a fajta teszt még sosem csapott be..

amikor volt hcg a szervezetembe , akkor pozitiv colt, amikor meg nem akkot full negatív..szerintem megbízható..


milyenek voltak a másik tesztek!?

azok sem erősödnek, mert akkor lehet gond van a babával..én elmennék dokihoz a helyedben!!!

2010. nov. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Annyira tuti,hogy nemvárt napján a reggeli teljesen negatív lett,ami állítólag 10-es érzékenységű,másnap a Gabriel After 3 25-ös érzékenységű (délutáni) lett pozitív.

Soha többet onnan tesztet!!!(Bár mostanában nem is kell:-))

2010. nov. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!