Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma (nem) kellett volna megjönn...

Ma (nem) kellett volna megjönnie, de a tesztem negatív lett. Lehet, h még korán teszteltem. Más dolog miatt megyek ma nődokihoz. Ha babás vagyok, látni fogja?

Figyelt kérdés
2008. jan. 10. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még túl korai ahhoz, hogy lássa,szóval ha így lesz ne keseredj el.Mert a beágyazódás a 3. hét végére fejeződik be,és én is akörül voltam, se hüvelyin, se hasin nem látott semmti,de viszont egy másik orvos tapintásra meg érezte hogy terhes vagyok.Ha továbbra sem jön meg egy hét múlva tesztelj szerintem.
2008. jan. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a doki UH-ot is csinál, akkor már a felritkult területet tutira, és esetleg a petezsákot is látni fogja.

A teszt attól függően, hogy milyen érzékenységű már a korai szakaszban kimutatja a terhességet. A Hcg szint kétnaponta duplázódik, úgyhogy, ha a doki nem küldd el vérvételre, akkor szombat reggel feltétlenül csinálj még egyet. Ha az is neg. akkor kár reménykedni!

2008. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én dokim azt mondta hogy még nem lehet látni semmit,talán egy hét mulva.
2008. jan. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen reggeli első vizeletből tesztelj.
2008. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!