Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel one step 25-ös és...

Ma reggel one step 25-ös és X-epil teszt negatív a tüneteim gyaroki vizelés mellfeszülés még megvannak vajon korán teszteltem? 2011.10.19. készült.

Figyelt kérdés
nem tudom mikor találkozott a petesejtecskémmel apa katonái szóval szerintetek sikerült vagy felejtsem el a dolgot. UM:2011.10.10.
2011. nov. 2. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem korán teszteltél. Ami bíztos: várd meg mikor jönne meg és a hajnali első vizeletből csináld. Vagy ha nagyon nem tudod kivárni a gyógyszertárba eleve úgy kérd, a teszetet amikor veszed, hogy a leghamarabb kimutassa.

Nekem negatív volt, de én többször rosszul lettem így sejtettem és szerencsére most mensi első napja után 27 nappal már kimutatta.

Egyébként ajánlom a ciklus. hu oldalt!

2011. nov. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fent vagyok a ciklus.hu-n köszönöm elmentem dokihoz 8mm méhnyálkahártyát látott mást nem. De ma vettem ovulációs tesztet olvastam az jó jóstesztként is, és az pozitív lett.(Reggeli vizeletből ami még megmaradt azzal csinálltam meg.Szerinted?
2011. nov. 2. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!