Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Természetes abortusz után két...

Természetes abortusz után két héttel is vérzés?

Figyelt kérdés
Mütét napján véreztem,másnap már nem.Három napig abszolút nem,de azóta viszont egyfolytában.Olyan sötét barnás vérzésem van.
2010. nov. 6. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem! Azonnal menj orvoshoz!

Ez lehet ugyan tisztuló folyás, ha még abortusz után pár nappal lennél, de ennyi idő után már nem. Ha egyre fáradtabb is vagy, aluszékonyabb, mint eddig, akkor azonnal fordulj orvoshoz!!!

Egy ápolónő

2010. nov. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt,kb 6 napig véreztem még és a következő menstruációm (ettől a vérzéstől) számolt 3 hét volt.Figyelj,hogy ne használj tampont és ne ülj a kádba (zuhanyozz),ha nagyon rosszszagú lenne a vérzés vagy lázad van irány az orvos.Egyébként 6 hét múlva kontroll vizsgálat a nőgyógyásznál.
2010. nov. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy baj van DE azonnal menj orvoshoz. Inkabb vizsgaljanak meg feleslegesen egyszer, de megnyugszol, minthogy ne menj el, aztan baj legyen es ne lehessen tobbet gyereked. Egy dokilatogatast meger az, hogy megnyugodj, ill. hogy ha baj lenne ne adj isten, akkor idoben kezeljenek.


Nekem az elso par napban menzis verzesem volt, aztan atment barnas folyasba, de egyre kevesebb. Osszesen kb 3 hetig volt ez, aztan szepen elmult. De mondom, nekem egyre kevesebb es gyengebb, nem voltam lazas, nem fajt a hasam (csak mutet utani par napban).

2010. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát én ebben nem vagyok tapasztalt.de szerintem nem biztos hogy jó ha még mindig vérzel.


már csak abból kiindulva hogy én szülés után nem véreztem 2 hétig!!!és azért egy szüléskor komolyabb dolog történik mint abortuszkor.


szerintem menj dokihoz a biztonság kedvéért!



24N

2010. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!