Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3héttel abortusz után bajt...

3héttel abortusz után bajt jelent az enyhe vérzés?

Figyelt kérdés
Nem vészes,mert inkább csak a wc papír lett véres, nem folyik belőlem. Néha görcsöl a hasam, de az sem fáj tulságosan. Normális ez?
2010. szept. 19. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi a babának, biztos nagyobb bajt jelentett hogy kikapartattad, megölted!
2010. szept. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a normális menzeszed készül megjönni. Ilyenkor még elég ingatagok a hormonok.

A nagyon erős görcs, darabos, erős, élénk vérzés utalhat bajra.

2010. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves első! Miért ítélkezek mikor semmit nem tudsz. A babának nem hiszem, hogy nagy bajt csináltam mivel nem volt szívverése. Nem én döntöttem úgy, hogy elvetetem.

Orvosi nyelven nem csak azt nevezik abortusznak mikor az ember maga dönti el, hogy nem kívánja megtartani a babát. Ha nem tudsz érdemleges választ adni akkor inkább ne írj...


Másodiknak: Nem tudom, hogy a menses készülődik-e, de nekem azt mondták, hogy kb 5-6hét mire megjön.

2010. szept. 19. 20:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is átestem 1 ilyenen sajnos :-( tudod aki nem éli át nem is tudja.. Amúgy én is 3 hétre rá már menstruáltam de elég erős volt. Kívánom h több ilyen ne legyen az életedben....
2010. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

Akkor elnézést kérek, tudom milyen érzés (sajnos).

Nem akartalak megbántani, nem is magyarázkodok, bocsánat!

2010. szept. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kedves 1.!

Én is voltam sajnos abortuszon.Fiatalon volt, hogy el is vetéltem. Hidd el, hogy az abortuszt átélni is szörnyű. 3 gyereket neveltünk fel, jönni akart a negyedik gyerkőc. Én szívesen bevállaltam volna, de a párom már teljesen elutasító volt. Úgy mentem elvetetni, hogy az utolsó pillanatig abban reménykedtem, hátha meggondolja magát. De nem. Eddig boldog életünk volt, de ő 50 évesen már felelőtlenségnek érezte, hogy megtartsuk. (az édesapja 55 évesen halt meg). SZóval az egész dolog pusztító volt! És nagyon sajnálom. És védekeztünk is.

2012. máj. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sajtiiika válasza:
Nekem abortusz után már volt vérzésem szóval nem hiszem h elrontották volna, ha menszeszed megjön pár hlttel utána akkor minden rendben van visszont nem szabad nagyon folyni a vérnek szóval nem hiszem h nálad baj van! visszont nálam megjött rnedesen utána a vérzés szerintetek az baj?
2013. márc. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!