Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikorra nem várjátok? Mikor...

Mikorra nem várjátok? Mikor tesztelhetek biztosat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerdára nem várom és tegnapelőtt teszteltem egy negatívat. Viszont számos tünetem van: alhasi fájdalom(néha egyfolytában, ez kb. 5 napja tart), szédülés, erek a ciciben egy-egy nagy ér mindkettőben, sok pisilés. Nagyon várjuk már a picit.
2010. nov. 6. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben kivárnám legalább a nem várt napját. Az jó jel ha megvannak a tüneteid, de légy még egy pár napig türelemmel

27 hkm.

2010. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így jártam a múlt hónapban,számos terhességi tünetet éreztem,a mensim késett is,a tesztek mind negatívak...aztán a 36.napon megjött.:(Szerintem szerdán tesztelj egyet a legérzékenyebb teszttel,annak már ki kéne mutatnia,ha baba van.Kívánom,hogy mihamarabb összejöjjön a baba.:)
2010. nov. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én akkor tesztelnék ha a rendszeres mensim elmaradna , na ez lenne számomra az első igazi jel. Mikor figyeltem magamat ,minden rezdülésre azt gondoltam ez fura lehet babás vagyok ,aztán persze sajnos megjött és nagyot koppantam , két cikluson keresztül csináltam ezt, ellőttem két nega tesztet és sírtam. És mikor figyeltem magamat akkor nekem is voltak olyan tüneteim amik azelőtt nem voltak vagy csak nem tűntek fel(sűrű pisi mensi előtt,mellem hol jobban hol kevésbé feszül)Megfogadtam nem csinálom ezt magammal,szerencsére lazán tudom venni még ennyi idő után is. Mi 4 éve várjuk a csodát. Bár ez évben jutottunk el a kivizsgálásokig. Lombikra várunk párom rossz eredménye miatt. Persze sosem adom fel ,pozitív vagyok :)

De persze én csak egy vagyok azok közül sajnos akiknek nem olyan egyszerű szülőkké válni.

De neked nagyon szurkolok ,hogy sikerüljön. Erek a ciciben talán ez lehet különös jel :) ha előtte nem volt ilyen. Sok sikert!

2010. nov. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mára nem várom de eddig még semmi! Cici nem fáj viszont pocak elég rendesen...jobb oldalon főleg!!!!!! remélem...
2010. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!Csináltál már tesztet?Eredmény?


a 2.válasz írója voltam.

2010. nov. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szia, csináltam még aznap mikor kiírtam a kérdést, viszont nega lett. Meg is jött, de naagyon gyengén kb. két napig és el is múlt már....a nagyon gyenge alatt a pecsételést értem...nem tudom mit csináljak...
2010. nov. 12. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!