Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7-én kellett volna megjönie...

7-én kellett volna megjönie azóta kevés barna folyásom van. Petefészkem sokszor szúr és már a méhem is fáj. Ha lehajolok akkor elkezd nagyon szurni a petefészkem. Mitől lehet? Baba talán?

Figyelt kérdés
Néha az alhasomban is érzek szúrkát meg a köldökömnél.Olyan érzésem van mintha fellennék puffadva.Állandó hányinger,és szédülés.Erős fejfájásom is szokott lenni.Sajnos a ciklusom nem rendes lehet,hogy késöbb jön meg?Eddig nem voltak ilyen tüneteim.
2009. jan. 8. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:

A tüneteid alapján akár baba is lehet.

Talán várj még egy pár napot és reggeli vizeletből tesztelj egyet.

Nem tudod, hogy mikor volt a peteérésed?

Abból kiderülne, hogy mikor kéne megjönnie!

2009. jan. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Január 2-án volt pé.

Mikor ülök és felkelek már akkor is annyira belenyilal a fájdalom a petefészkemnél és csak a jobb.Nagyon szúrkál ilyenkor.

2009. jan. 8. 21:17
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem jobb hanem a bal kezd szúrkálni ilyenkor.
2009. jan. 8. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is 7.-én kellett vna megjönnie, de még semmi,a hőm magas,de a ma reggeli tesztem még negatív.Leghamarabb ha csinálsz pé után 14 nappal sztem.Tünetek itt is vannak,de nem értem a tesztem miért -.:(

Majd irdd meg a fejleményeket.Szorítok neked!!:)

2009. jan. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy még korai és még nem mutassa ki a teszt.Szurkolok,hogy baba legyen neked!Nekem lehet,hogy nem sikerült mert tegnap este mikor akartam a párommal szeretkezni és magamhoz nyultam akkor éreztem nyálkát.Megnézztem és nyulós,nyálkás vér volt és majdnem átlácó.Hogy ez mit jelent?Szerintem nem sikerült.Ma is elmentem wc-re és a wc papiron láttam kevés vért de a betéten nincs semmi.Mi lehet?
2009. jan. 9. 08:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Az,hogy ha pici pecsételés van mert nem vérzel erősen, nem jelent semmit sztem.Hasad nagyon görcsöl?Nekem csak 1 ponton szúrkál már kb. 6 napja.Mikor tesztelsz és mivel?utolso voltam
2009. jan. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem csináltam még tesztet mert ma már több vérzésem van.Egyáltalán nem görcsölök és ez furcsa mert ahányszor megjönn mindig görcsölök most nem.Csak szúrkál a méhem és a petefészkem.Nem értem miért?
2009. jan. 10. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!