Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 napja úgy voltam együtt a...

3 napja úgy voltam együtt a párommal, hogy volt még némi barna folyásom. Reggel óta fáj a petefészkem. PCO-s is vagyok, de szedek gyógyszert, elvileg nem szabadna, hogy amiatt fájjon. Akkor mégiscsak az lehet, hogy elkaptam valami fertőzést?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem szabad menses alatt szexuális életet élni, mert nagy a fertőzésveszély. De így alakult...Most viszont nagyon parázok. :S
2010. jan. 10. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Hát ne haragudj,de ha tudod hogy ilyen problémáid vannak,akkor minek a fenének nem tudsz magadnak parancsolni,és még várni pár napot?? Jobb ha megkérdezed a dokidat.
2010. jan. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Sajnos bármi lehet. Így látatlanban, nem hiszem, hogy sok okosat tudunk neked mondani.

Lehet fertőzés, bár ha állandó a partnered és odafigyeltek az intim higiéniára, akkor nem hiszem, hogy erről lenne szó. Ha fertőzés lenne, szerintem inkább a hüvelyedben éreznéd először, nem rögtön, fent a petefészkeknél. Lehet, hogy korai peteérésed van, azért fájnak a petefészkeid, vagy csak a sok ciszta (már, ha van, írtad, hogy pcos-d van) feszíti őket.

Ha nem javul pár napon belül, és nagyon nyugtalan vagy, akkor inkább mutasd meg magad az orvosodnak, hogy megnyugodhass!

2010. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem leoltani kell! Úgy írtad, mintha ez mással még sosem fordult volna elő. Jah és a PCO és a menses alatti szex ugyan hogy kapcsolódik egymáshoz?
2010. jan. 10. 14:33
 4/4 A kérdező kommentje:
14:32-es: köszi a választ!:)
2010. jan. 10. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!