Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mehetek úgy nőgyógyászhoz...

Mehetek úgy nőgyógyászhoz terhesség gyanujával, hogy a teherbeesés előtt nem voltam még vizsgálaton?

Figyelt kérdés
Most akarunk próbálkozni a babával.El is mentem ma a nőgyógyászhoz,hogy megvizsgáltassam magam előtte.De sajnos 1 hónapig szabadságon van.Én nem akarom megvárni amíg visszajön,mert akkor halasztva lenne a próbálkozás.Mi a véleményetek?Baj,hogy nem leszek most megvizsgálva?(Eddig soha nem volt semmi nőgyógyászati bajom.)
2008. jan. 10. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem próbálkozzatok nyugodtan.Ha egy éven belül voltál, akkor minden rendben lesz.Meg egyébként is mi baj lehet?Max. terhes leszel. Szerintem nem jár mindenki nőgyógyászhoz,terhesség előtt (álltalában nem tudhatjuk mikor leszünk terhesek).Mi is terveztük a babát de 8 hónap kellett, hogy össze jöjjön.(minden hónapban nem jártam dokihoz). Ha rendszeresen jársz szűrésre, és úgy érzed nincs semmi bajod (fertőzés, felfázás, ezeket úgyis éreznéd)akkor hajrá.Sok sikert a babához.
2008. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mért kell ezen annyit aggódni?!

Ha gyereket akartok, ideje hozzákezdeni. Nekünk 6 hónapra jött össze, és előtte nem voltam dokinál. Az élet nem ilyen bonyolúlt, felesleges magunknak azzá tenni.

2008. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én csöppségem váratlan baba.Előtte rendszeresen jártam dokihoz,persze azóta egyre többet.De ha tervezett baba lett volna,akkor sem mentem volna el előtte.

Mit tudna mondani?H szexeljetek sokat?Ha nem lennél egészséges,akkor már mondta volna egyéb vizsgálatok alkalmával.

Szerintem álljatok rá a témára,azt max majd babásan fogadod a dokid szabi után.

2008. jan. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a mai kor szelleme,hallom ahogy suhognak.:)Persze,hogy mehetsz,öreganyáinknak régen nem volt dokijuk,mégis megszülték anyáinkat stb...ha elsőre összejön szerencse lánya vagy,mi 2 éve próbálkozunk,2 vetélés stb..úgyhogy hajrá,ha itt az idő,itt az idő...Sok szerencsét!!!!
2008. jan. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozzatok nyugodtan. Ha babás vagy és mész dokihoz, akkor úgy is megvizsgál. Ha meg eddig is jártál, az csak jó.
2008. jan. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!