Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dr Labossa Gusztáv (Pécs)...

Dr Labossa Gusztáv (Pécs) magánrendelésén kell fizetni a receptfelírásért? Mert az árlistán nincs feltüntetve. Aki tud légyszi válaszoljon, mert du kell mennem hozzá és most jutot ez az eszembe. :- (

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Na, kellett fizetned?...:) Amúgy megkérdezhetem, mennyibe kerül most Labossa doktornál a magánrendelés? (terhesgondozás is, sima nőgyógyászati vizsg.is érdekelne)?
2010. nov. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Nem kellett fizetnem, és nagyon gyorsan végeztem mert egy rendes kismama előre engedett. Amúgy a vizsgálat 7000Ft, a terhes gondozás 6000Ft. Te is szeretnél hozzá járni? Mert akkor csak ajánlani tudom!!
2010. nov. 10. 07:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaj, az jó
2016. máj. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!