Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nem várt menstruácio elötti...

A nem várt menstruácio elötti hőemelkedés szédülés aluszékonyság biztos jele a terhességnek? Ma kellene megjönni de már nem merek tesztelni mert két napja negatív lett.

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Az hogy 2 napja negatív, az nem jelent semmit sem. Akár lehet a terhesség tünete is. Szerintem holnap reggelt tesztelj egyet.

Drukkolok, de majd írd meg hogy mi lett az eredmény.

2010. nov. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a nem várt után nem mertem tesztelni féltem,hogy negatív lesz.De hétfőn vettem egy nagy levegőt és megcsináltam!Pozitív lett!:-)

Szóval ne félj!!!!Az,hogy a nem várt előtt negatív volt azt inkább annak tudd be,hogy korán teszteltél!Legalább is szerintem!

Drukkolok nagyon!!!!!

2010. nov. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajna megjött csak valami vírustól vannak ilyen tüneteim ami lassan el is mulik már nincs hőemelkedésem se meg hányingerem se csak kicsit szzédülök. Na mindegy nem aadjuk fel a férjemmel és tovább próbálkozunk.Minden jót köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 13. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!