Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan létezik hogy valaki...

Olyan létezik hogy valaki terhes miközben menstruál? Van olyan hogy valaki terhes és észre se lehet venni?

Figyelt kérdés
Mert ugyan úgy menstruál meg nincsenek rosszul létek. Csak akkor amikor már késő? Akkor az se biztosíték hogy ha megjön a menszesz akkor nincs baba? Már akkoris kell félni amikor megvan?
2009. jan. 9. 21:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos előfordul hogy valakinek megjön (miközben lehet hogy terhes), csak akkor lényegesen kevesebb a vér mennyisége, hallottam már sok ilyen esetet :(
2009. jan. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
3 ilyen esetről is tudomása volt az orvostudománynak az elmúlt 100 évben. :)
2009. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor rossz könyvből készült az utolsó kommentelő.

Menstruálhat, a petefészkek felváltva működnek.

2009. jan. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
lehet hogy felváltva működnek, de sok nő egyáltalán nem menstruál amikor terhes, na akkor ki is készült rossz könyvből?
2009. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen, így nem lehet teljesen biztos a nő, még ha menstruál is.

Pont emiatt gondolkozom én is egy terhességi teszten...Semmi tünet, meg is jött, semmi szokatlanság, de azért para az van. Nem bízom meg az óvszerekben :S

2009. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden nőnél van ez így. Egyesek petefészke a hormontermelés megváltozása miatt leáll, másoké meg nem.

És nem az volt a kérdés, hogy minden nő menstruál-e terhesség alatt, hanem hogy létezik-e hogy valaki menstruál terhesség közben.

Létezik.

2009. jan. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
az anyám amikor velem terhes volt, ö is menstruált, és ezzel riogat folyton...
2009. jan. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
én is pont így vagyok most vele!!Én is féllek hogy az e vagyok!!Hát nemtom hallottam már olyanról h lehet de sztem csak az 1 hónapban...amúgy szoríttok majd neked h ne légy az!!! :))) de tee is ám.. :DD
2009. jan. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Hát, ha csak a közvetlen környezetemben nézek szét, szinte minden nő menstruált míg terhes volt.

Anyukámnak az 1. hónapban, a barátnőmnek a 2. hónapban "jött meg". A sogórnőméknek összesen 5 gyerekük van, de minden gyereknél menstruáltak 3(!) hónapig.

Szóval, van ilyen, hidd el.

2009. jan. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az én anyukám mikor terhes volt az öcsémmel ő is menstruált...
2009. jan. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!