Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik olyan h vki gyógyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan h vki gyógyszer szedése mellett rendesen menstruál és mégis terhes?

Figyelt kérdés
esett már meg ez vkivel ? ugye nem fordulhat elő az h a szervezetnek a megvonás miatt muszáj vérezni ?
2009. szept. 16. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
de éppen hogy a gyógyszer mellet teherbe esett nők menstruálhatnak hónapokig mert bizony a megvonás miatt kényetelen a szervezet vért produkálni, sajnos ez így működik. de ha rendesen szeded akkor nem eshetsz teherbe úgyhogy felesleges azon agyalni hogy terhes vagy-e, mert nem lehetsz.
2009. szept. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul,de a terheségnek vannak egyéb tünetei.Elmesélem az én esetemet.

Tabit szedtem x éve.Nem volt semmi rendellenes a hónapban,beszedtem mikor kellett,talán 1 vagy 2 szem nem sikeredett a szokott időben.

1,mielőtt megjött kicsit fájtak a melleim,fel is figyeltem rá,hiszen nekem ez nem szokott mensi közben történni.Nem tulajdonítottam neki különösebb jelet.

2,ott volt az a folyton "mindjárt megjön" érzés.A mensi lezajlott,igaz kicsit kevesebb volt,mint a korábbi hónapokban,de volt már ilyen korábban is.De utána is megmaradt a mindjárt megjön érzés.

3,fáradt voltam,sosem tudtam eleget aludni.Nem vagyok egy nagy alvó kb 7-8 órát alszom egy éjjel,de gond nélkül tudtam volna napi 12-15 órát is aludni.Itt már gyanakodtam,h valami nincs rendben,de az ősszel szokásos vitaminhiányt okoltam érte.

4,többször volt hőemelkedésem,amit szintén valami őszi kornak ítéltem.

Elmeséltem édesanyámnak,és ő kapásból azt kérdezte "Ugye nem vagy terhes?"Nevetve mondtam,h tabit szedek,meg is jött,mi kell még?

Másnap reggel rosszul lettem.1-1 erélyesebb illatra bizony vad öklendezés fogott el.No itt megijedtem,2,5 héttel voltunk a mensi után.Csak nem anyának van igaza???Vettem egy tesztet,és bizony elég volt neki,h ránézzen a pisire,már pozitívat mutatott...Azóta a kis szökevény 16 hónapos...


Az én esetem nagyon egyedi és igazán ritka.A doki is csodálkozott,h rendesen szedett tabi mellett,amit nem akkor kezdtem szedni,csak így teherbe lehet esni.De mondta,h 100%os védelem nincs,így én azon kevesek közé tartozom,akik ezt elmondhatják magukról.Éljen-éljen.Kb 10000 1 max 2 ilyen ember van.Szóval ezen ne parázz,szedd rendesen a gyógyszert,és ha nagyon aggódsz akkor húzzatok gumit amíg el tudod engedni a nem kívánt terhességtől való rettegésedet.

2009. szept. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amúgy igen előfordul,én ismerek egy anyukát akinek mind a két lánya így született,rendesen szedet a gyógyszert és mégis tehetbe esett.
2009. szept. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez marha jó, én meg azt hittem tabi mellett teljesen védve vagyok!:(
2009. szept. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
védve is vagy. ez nagyon egyedülálló eset.
2009. szept. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Szia! Jajj ugyan dehogy :):) Nagyon nagyon ritka kivételes esetekben 100évente egyszer talán előfordul ilyen, és ezt biztosra mondhatom neked. Nekem volt egy gyógyszerész tanárom az egyetemen és feltettem neki a kérdést, hogy mi van ha valaki tabletta mellett esik teherbe, megjön-e. Erre azt válaszolta, hogy nem. Én elhiszem neki, ismerem a tudását. Szóval nyugodj meg, a teherbeesés kizárt :)
2009. szept. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor mivel magyarázod pl. az előbb leírt esetet utolsó válaszoló?
2009. szept. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
Mondom 100évente egyszer talán...na ezzel magyarázom. Azt hiszem ez így korrekt és valós, ergo gyakorlatilag kizárható.
2009. szept. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
de a végén azt irtad hogy a teherbeeséés kizárt. ellentmondásos a 2 mondatod, de mind1.
2009. szept. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Ez kb olyan amit mondasz, minthogy van rá esély, hogy egyszer egy WC felrobban alattad, mert volt már rá példa, de GYAKORLATILAG kizárható. Ha nem érted, akkor azt hiszem nincs több mondandóm...
2009. szept. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!