Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha rendszeresen ( naponta,...

Ha rendszeresen ( naponta, két naponta) egy hónapon keresztül megszakításos módszerrel vagyunk együtt a párommal, akkor mekkora az esélyem a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
egyén függő.. mi a párommal már 3 és fél éve megszakitásos módszerrel vagyunk együtt és még nem estem teherbe
2010. nov. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden egyes alkalommal 50 %: vagy terhes leszel, vagy sem - igazán nem lehet védekezésnek nevezni. CSAK akkor kockáztasd, ha nem gond, ha becsúszik egy baba, ha semmiképpen nem akarsz gyereket, akkor válasszatok valami olyan módszert, ami védekezés is, és nem szerencsejáték.
2010. nov. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem lenne gond a baba, csak anyagi okokból várunk...sajnos:S
2010. nov. 10. 19:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi 1 évig védekeztünk megszakítással,szintén napi-kétnapi szexxel.Nm lettem terhes.Viszont mikor élesben ment akkor rögtön :) szerintem ha ügyes a férfi (szóval,nincs baleset) akkor nem esel teherbe.Mondjuk mi is csak azért választottuk ekkor ezt,mert nem lett volna baj ha becsúszik.
2010. nov. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi 2 éve védekezünk így, még nem lettem terhes, bár ez a hónap nagyon necces, már meg kellett volna jönnie, de csak barnázgatás van szombat óta, az is hébe-hóba mensi sehol. Nekem van egy 2 éves fiam, jövőre amúgy is tervezzük a tesót, így nem lenne gond, de ha nem akarnék babát, kizárt, hogy így védekezzek, ez ugyanis NEM védekezés.
2010. nov. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem estem teherbe 2 évig. Élesben azonnal (:
2010. nov. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De szerencsések vagytok, hogy élesben azonnal teherbe estetek!! Gratulálok!!

Barátnőmék csak egyszer hibáztak ezzel a módszerrel. Most várják az első babájukat.. :D Végül nem bánták, de azért az elején kicsit kételkedtek önmagukban.

2010. nov. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!