Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés szempontjából mit...

Teherbeesés szempontjából mit tudtok ezekről az összetevőkről? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van ami akadályozza a teherbeesést, vagy esetleg van ami könnyíti a baba megfoganását ezek közül?


trigonella mag, niaciamid, tökmagpor, édeskömény, vitamin E, damiana por, Aszkorbinsav, triozin, jamszgyökér, Calcium D Pantothenát, barnamoszat, sativa por, Angyalgyökér, vitamin B6, vitamin B2, biotin, vitamin B1, vitamin B12, folsav. Kapszula összetétele cellulóz.

Víz, Carpylic / Capric trigliceridek, Persea Gratissima, Cetearil alkohol, Fehérje fermentum, Dimethicone, Ceteth-20, Gliceril-sztearát, Tokoferil-acetát, Sztearil alkohol, Steareth-7, Steareth-10, Panthenol, Propilén glikol, Carbomer, Nátrium-hidroxid, Illatosító, Glicerin, PEG-8, Palmitoil oligopeptidek, EDTA, Fenoxi - etanol, Methil-, etil-, propil-, butil-, izobutilparaben, Metilkloro-izotiazolinon, Metil- izotiazolinon, Nátrium-dehidroacetát, Kálium-szorbát

zsurló, komló, afrikai kigelfa


2010. nov. 11. 13:00
 1/10 A kérdező kommentje:

valamint ezeket is vegyétek figyelembe:

Fenugreek (Bockshornklee),

azaz görögszéna:

- fokozza a természetes hormontermelést, és segíti a tejmirigyek fejlődését.


Curcubiterseed (Kürbisextrakt),

azaz tökkivonat: - jelentős szerepe van az étkezésben, magas linolsav, E Vitamin és ásványi anyag (magnézium, kálium, kálcium) és nyomelem (szelén) tartalma miatt.


Humulus Lupulus / Hopfenextrakt,

azaz komlókivonat: - elősegíti a növekedésért felelős hormonok termelődését.


L-Tyrosine:

- egy nem esszenciális aminosav, fontos szerepe van a mellékvesekéreg, az agymelléki mirigy és a pajzsmirigy működésében – ezen szerveink ellenőrzik a szervezet hormontermelését. Tanulmányok bizonyították, hogy az L-Tyrosin serkenti a mell növekedéséért felelős hormon termelését, illetve csökkenti

a testzsír mennyiségét.


Wilde Yam-Wurzel (asiatische Pflanze),

azaz vad jámszgyökér:

- kitűnő forrása a diosgeninnek.


Kelp,

azaz barnamoszat:

- jód tartalmának köszönhetően segíti a pajzsmirigy jó működését. Tanulmányok bizonyítják, hogy a kelp csökkenti a mellrák kialakulásának

esélyét.

Görögszéna 90 mg Tökmag 55 mg Jámszgyökér 32 mg Édes kömény 54 mg Kelp 30 mg Damiana 17 mg Zab 14 mg Bogáncs 13 mg Komló 10 mg Aszkorbinsav 30 mg E Vitamin 5 mg Niacinamid 9 mg Calcium D Pantothenat 3 mg B6 Vitamin 1 mg B2 Vitamin 0,8 mg B1 Vitamin 0,7 mg Folsav 100 mg Biotin 0,075 mg B12 Vitamin 0,5 mg

2010. nov. 11. 13:06
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom esetleg a dokitól megkérdezheted árt e valamelyik. Mondjuk nem hinném hogy ettől nagyobb lesz a cicid, viszont ha terhes lennél biztos nőne egy méretet.
2010. nov. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
off: ez a túlgörcsölés gátolja a fogantatást inkább.
2010. nov. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
tedd fel a kérdést az egészség kategóriában oda járnak gyógyszerészhallgatók meg medikusok.
2010. nov. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi a választ, első válaszoló.

nőni fog a cicim, mert én már szedtem ilyet régebben és nőtt is amíg szedtem.

de teherbeesés szempontjából lennék kiváncsi, hogy ezek az összetevők vajon segítik vagy nehezítik-e a baba megfoganását...

2010. nov. 11. 13:09
 6/10 A kérdező kommentje:
ok, akkor majd ott is felteszem, köszönöm szépen a válaszokat!
2010. nov. 11. 13:10
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, a mellnövelő tabletta, már volt valamelyik nap...

Én nem merném szedni, de te tudod, mi a fontosabb...:( Ezeket a táplálékkiegészítőket és gyógyhatású készítményeket nem is ellenőrzik rendesen. Ki tudja még mi van benne. De amiket itt felsoroltál, már az sem túl biztató... Hormontermelésre ható vackokat pláne mellőzni kellene szerintem.

Ne haragudj, tényleg nem szeretnélek megbántani, de elvileg babát terveztek és most ez a ciciturbózás tényleg annyira fontos?

Én nem tudnék megbocsátani magamnak ha ártanék a magzatomnak a hiúságom miatt....

Sok sikert a babához!Jó egészséget!

2010. nov. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó persze, ha kiderülne hogy teherbe estem, természetesen abbahagynám ezeket a mellnövelő/szépítő dolgokat. Dehát ha még mindig nem estem teherbe, akkor miért is ne tehetném még szebbé a melleimet? Ha teherbeesek, akkor arról úgyis tudni fogok és akkor nem szedem tovább a kapszulát és nem krémezem a melleimet! De nem vagyok terhes egyenlőre! Most mindig arra várni, hogy na mikor fogan már meg a babám nem merek semmit szedni, ez hülyeség! Most nem foglalkozom a baba témával! Most ez a fontosabb nekem, a mellszépítés! De ha netán közben teherbeesnék, persze hogy abbahagyom a mellszépítést!!! Ez természetes, hiszen nem akarom ártani a babámnak, már ha megfogan! De eddig még nem fogant meg! Így bátran merek szedni bármit! Viszont a kérdést azért tettem fel mert érdekel, hogy esetlegesen ezek befolyásolják-e a teherbeesést, pontosan azt a dolgot hogy a baba megfoganjon? Mert én már mindenfélét hallottam. Volt aki azt írta, hogy pl. a jamszgyökér az növeli a fogamzóképességet! Volt aki azt mondta, hogy van ami meg nehezíti a fogamzást. És én igazából most nem tudom, mi a valóság, és összességében ez így nehezíti-e a teherbeesést vagy esetleg még meg is könnyíti (vannak benne b vitaminok, folsav, ezek tudtommal az elevitben is vannak)...
2010. nov. 11. 14:04
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Értelek. Csak az a gond, hogy mire Te megtudod, hogy babát vársz, addig már rég árthattál is. Arról nem beszélve, hogy mi minden fel tud halmozódni az ember szervezetében és az nem két nap, mire kiürül.

Na mindegy, nem akarom én az ördögöt a falra festeni. Az pedig jó, hogy nem görcsölsz rá a baba-témára és próbálod elterelni a figyelmedet, de van egészségesebb módja is.

Amúgy szerintem a mell a váltott vizes zuhanytól lesz a legszebb, legfeszesebb...:)

2010. nov. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az mind szép és jó, hogy ha terhebeesel abbahagyod. Csak mire megtudod, hogy az vagy, már 4-5 hetes leszel, és addigra már átesik bizonyos fejlődési szakaszokon, amibe esetleg belezavarhat, és előidézhet rendellenességet. Plusz az is idő, mig kiürül. Úgyhogy járj utána hogy az összetevők mit takarnak, és ne csak azt nézd, hogy a teherbeesést mennyire befolyásolják egyik másik irányba, hanem hogy van-e valami olyan benne, ami káros lehet a babára nézve, ha megfogan amíg szeded. Mert szerintem ez fontosabb, hogy ha sikerül, akkor egészséges legyen.
2010. nov. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!