Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az baj ha kb.4hetesen és 3...

Az baj ha kb.4hetesen és 3 naposan még nem fáj a mellem? vagy ha nem fáj akkor nem is sikerült a baba?

Figyelt kérdés

7.-én kellett volna megjönnie.nem merek tesztelni még, mert menzi napján teszteltem egy negatívat, nem akarom elkapkodni.viszont 1 hete folyton gyümölcsöt ennék, és rengeteg folyadékot iszom,a hőm minimum 2 hete 37 fölött van, kivéve reggel, akkor 36,7 szokott lenni átlagban.a gyomrom tegnap reggel óta ég,és olyan érzésem van mindíg, még evés után is, hogy nem ettem eleget.fáj a derekam is bal oldalon.ez menzi előjel?teszteljek?ne??

az utolsó menzeszem dec.10.-én volt.18.-tól minden másnap együtt voltunk.segítsetek!:)


2009. jan. 10. 13:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szinte tuti hogy terhes vagy:)! Tesztelj nyugodtan még egyet már! Szorítok! Írj majd!
2009. jan. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

köszönöm széééépeeen:)kell a kis bátorítás...:)


és még egy kérdés, hátha tudod a választ.szedtem az elevitet.nekem fémallergiám van, és az elevit tartalmaz fémet is.a második naptól erős fogínyvérzésem volt,a harmadikban 38 fokos lázam is lett...ezért abbahagytam.attól volt?mert mióta nem szedem jobban vagyok....lehetett ilyen mellékhatása?

2009. jan. 10. 13:32
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
HA mész dokihoz mondjad neki minden képp! Lehet más terhes vitamint ír fel emiatt!! Amúgy dettó ezek a tüneteim voltak:)! 9.hetes vagyok most! 1 válaszoló!
2009. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
gratulálok!!!!!!!!!!!!!!:))))remélem igazad lesz,orvoshoz szerdán megyek, remélem lát majd valamit:)nagyon köszönöm hogy szántál időt arra hogy írtál, és hogy megnyugtass!!!köszönöm, nagyon köszönöm:)boldog babavárást!remélem minnél szebb lesz számodra:)
2009. jan. 10. 13:52
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm:)! És várom válaszod szerdán hogy mi volt??
2009. jan. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
én megírom, csak látogass ide:Dköszi mindent:)szió:)
2009. jan. 10. 14:31
 7/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is baba van a dologban, de az állandó evés az lehet az elevit hatása is.

Én is abbahagytam a szedését, mert állandóan csak ettem, pedig nem volt baba.

A többi tüneted mind a babát igazolják.

Bátran azzal a tesztel!!:)

2009. jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
:)köszönöm a komit:)))akkor ma megyek és veszek egy tesztet...reggel megírom az eredményt:)))szurkoljatok:)
2009. jan. 10. 16:35
 9/18 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy babás vagy, de nekem már 24. napon pozitiv volt a teszt.

A hőmérséklet meg az ébredési számit, mert napközben emelkedik, tehát azért ne éld bele magad, de szoritok!!!

2009. jan. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem is 7-én kellett vna megjönnie, de én pénteken még negatívat teszteltem.:(

Még eddig semmi.Szerintetek nem korai ha hétfőn megyek dokihoz?Mert mennem kéne dolgozni, de ha terhes vagyok nem mehetek, mert olyan helyen dolgozom, ami árthat a babának meg leiden heterozigotám is van.Hétfőn láthat valamit?

2009. jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!