Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Talán babó lehet? Mikor...

Talán babó lehet? Mikor teszteljek, hogy már biztos legyen az eredmény?

Figyelt kérdés
13.-ára nem várom. Ma délelőtt erős hasszurkám volt hol jobbról, hol balról. Délután pedig volt némi pecsételő vérzésem, de már el is múlt. Cicim nem fáj, de nekem nem is szokott érzékeny lenni, erre nem adhatok. Viszont megjön érzésem nincsen. Mit gondoltok mikor tesztelhetek, ami már elég biztosat mutathat?
2010. nov. 11. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem ilyenkor már kimutatta egy 20-as érzékenységű tesz a babát,pedig félidő után volt peteérésem.Vegyél egy 10-es érzékenységűt és reggeli első vizeletből csináld meg,szerintem már ki fogja mutatni.Szorítok, hogy pozi legyen!+++++++
2010. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tesztelj!
2010. nov. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel 37,4 volt a hőm szájban mérve. Nem mertem még tesztelni, nem akarok csalódni. De , ha szombaton nem jelentkezik, csak csinálok egyet. :) Már van megjön érzésem és nagyon fáj a fejem.
2010. nov. 12. 13:20
 4/7 A kérdező kommentje:
Pozitív a tesztem! :)
2010. nov. 14. 10:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
:-)
2010. nov. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)
2010. nov. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2010. nov. 19. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!