Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21-én voltam szerelmemmel....

21-én voltam szerelmemmel. Először volt, hogy nem védekeztünk, elvileg nem lehetne baj. 3nap múlva meg kellett volna jönnie.26-án és 03. 01én teszteltem=negatív eredmény. Teszteljek még, vagy nőgy? Hónapok óta pontosan menstruálok. Köszönöm! Félek.

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj nögyogyászhoz.
2009. márc. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A tesztek a vélt fogamzás után kb. két héttel mutathatnak először eredményt. Vagy vársz még egy kicsit az újabb teszteléssel, vagy doki, bár az is csak vérvizsgálat alapján tud valamit mondani.
2009. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha nem akartok babát mindig védekezzetek! még menstruáció alatt is teherbe lehet esni!
2009. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Upsz :(( nem akarlak megijeszteni, de nekünk (mondjuk mi kifejezetten rajta voltunk a bébi témán) a várt mensi előtti 2 napban sikerült össze a kis bébi:)


Szóval 12.-re vártam, nem jött, és 22-én csináltam tesztet, pozitiv.

A doki még nem lát semmit, de azért valószínűleg baba van.

De remélem neked nem ez lesz, ha nem szeretnéd semmiképp.

2009. márc. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma , azaz március 4én reggel újra teszteltem:negatív ismét.Mi lehet a baj?Ennyi idő után már ki kellene mutatnia, nem?
2009. márc. 4. 07:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is úgy gondolom már mutatni kellett volna valamit annak a tesztnek! Már 7 nap eltelt!

Jelentkezz be a nődokihoz!Ott minden kiderül!

2009. márc. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a bíztatást.Holnap ha minden jól megy, akkor minden kiderül.Mindenesetre jó lesz ez az eset-tanulni a hibáimból (ismét). :-(
2009. márc. 5. 16:09
 8/8 A kérdező kommentje:
Megvolt:Voltam manőgyógyásznál.Nem vagyok terhes.DUPHASTON gyógyszert kaptam.Valakinek vmi tapasztalat?
2009. márc. 6. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!