Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Páromnak spermavizsgálata...

Páromnak spermavizsgálata volt, és kiderült gyulladás van, amiatt meghalnak a spermák. Augmentit szedett rá? Párotoknak volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Amikor beszedte, már abban a hónapban összejött a baba. De most tervezzük a tesót, lehet hogy megint visszatért nála?

Volt valaki hasonló helyzetben?


2010. nov. 12. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt itt pár ilyen témájú kérdés... Én ugyan válaszolni nem tudok :( Csak akartam javasolni hogy a keresőbe írd be a jellemző szavakat és kidobja.
2010. nov. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, igen volt ilyen sajnos, elküldték a spermáját bakterológia tenyésztésre és ekkor derült ki, doxycilint és kliont kellett szednie, utána a következő tenyésztés már jó volt, baktériummentesek voltak a kiskatonák.Fél évente kontrolra kell járni, újabb adag spermával mivel mi is tesót szeretnénk, eddig a sperma oké de tesó sehol:(
2010. nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszike. Apa augmentint kapott, és abban a hónapban terhes is lettem. mi is megyünk újra spermavizsgálatra, mert a doki szerint visszatérhet nagy valószínűséggel. remélem mihamarabb megoldódik, és jön a tesó. Ti mióta vártok a tesóra? Most volt spermavizsgálat a férjednek?
2010. nov. 12. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!