Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi bajom lehet? Valami gyullad...

Mi bajom lehet? Valami gyulladás, vagy mégis baba?

Figyelt kérdés
Megjött a menszeszem három nap késéssel, már azt hittük végre összejött a baba. Két napig tartott, a harmadikon már egész nap nem volt semmi, csak egy kevés sárgás folyás, majd este nagyon minimális vér. Ma megint nincs semmi, viszont szurkál a hasam, meg néha a derekam. Ebben a hónapban nagyon sok gyógyszert szedtem, antibiotikumot, és fájdalomcsillapítót. Lehet, hogy ezek okozzák? Vagy van valami bajom? A folyásom nagyon szokatlan, nem volt még ilyen. Írjatok légyszi! Köszönöm!
2011. márc. 23. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ciszta okozta a késést, és lehet, azért más a folyásod. De baba is lehet. Én helyedben mindenképpen tesztelnék pár nap múlva, aztán ha negatív és továbbra is szurkálást érzel, elmennék nődokihoz.
2011. márc. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe pedig holnap reggel tesztelnék, ki kell már mutatnia a tesztnek ha baba van.


15 hetes km

2011. márc. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál. A babának jobban örülnék, de ma reggel csináltam x-epil tesztet, és sajna negatív. :(

Lehet, hogy korán csináltam?

2011. márc. 23. 11:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Félek, hogy valami gyulladás lesz! Annak milyen tünetei vannak? Volt már így valakinek? Köszi, hogy írtatok!
2011. márc. 23. 11:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Nálam a cisztának ugyanolyan tünetei voltak, mint egy terhesség tünetei. :((


Tesztelj akkor később, pár nap múlva reggeli első vizelettel, és ha az is negatív, akkor mindenképp menj orvoshoz!

2011. márc. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az lesz, mert most egy kicsit aggódom. Remélem nincs nagy baj! Másfél éve nem jön a baba, már nézték a hormonjaimat, azok rendben vannak. Most majd a férjemmel kell mennünk vizsgálatra, remélem nála is minden oké lesz. Gyógyszerek csinálhatnak ilyet?
2011. márc. 23. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!