Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25 napos a ciklusom. 7.-én...

25 napos a ciklusom. 7.-én kellett volna megjönnie.Kinek késik 7. -e óta? Vagy olyan körül? Teszteltetek már?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy van e még valaki, akinek 7.-e vagy akörül kellett volna megjönnie.Mivel teszteltetek?Mutatott valamit?Doki?

25 napos a ciklusom.7.-én kellett vna megjönnie.

Szúrkál meg görcsölget a hsam, de csak 1 ponton.Ti hogy vagytok vele?Hétfőn mehetek dokihoz már?

Nem szokott késni.


2009. jan. 10. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Már nyugodtan tesztelhetsz!!!!!
2009. jan. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Tesztet csinálhatsz már,dokihoz még felesleges menned ráérsz pár hét múlva is.Nálunk 12 hetesen csinálják az első uh-t,én a 3-ik gyerekemmel 10 hetesen mentem először dokihoz.

Persze az elsővel már rögtön a pozitív teszt után,a másodikkal 6 hét körül,de nagyon is ráértem most 10 hetesen menni,mert úgysem tud sokmindent mondani.Megvizsgál,csinál rákszürést ha aktuális,és megállapítja a terhességet,hogy mekkora a méh mérete tapintásra.A terhesség pontos idejét az uh állapítja meg.

Illetve az orvos még kiszámolja a szülés várható idejét.


Sok sikert a babához,üdv

2009. jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem! Reggel negatív teszt! (Mondjuk közben nekem volt két nap mensim)
2009. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én 7-re nem vártam, és már aznap reggel pozítivat teszteltem. A ciklusaim 28 naposak. Hétfőn megyek orvoshoz, mert barnáztam egy kicsit.
2009. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! De neked nagyon szorítok!
2009. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem 6-án kellett volna jöjjön, azóta sincs semmi...de tegnap csináltam tesztet, az negatív.:(

Hónapok óta próbálkozunk, ennyit mondjuk még egyszer se késett, de most se érzek semmi különöset sajna :(

De neked drukkolok!!!!:)

2009. jan. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Lehet elmegyek mégis orvoshoz hétfőn, már az is jó, ha azt mondja van rá esély vagy lát valamit.Ha meg nem lenne baba megmondaná mi van.Szép karácsonyi és újévi ajándék lenne.Igaz kicsit késett, de azért nagyon örülnék neki.Akiknek babó van pedig gratulálok.Szurkál jobb oldalt a hasam ,de csak pár percig tart aztán elmulik.Ez van már 5 napja.Szerintetek?
2009. jan. 10. 19:27
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes,többet egyenlőre az orvos sem tud mondani.Az uh nem lát még ennyi idősen semmit,a doki kitapintani még nem tudja,az még pár hét.Marad a teszt,az orvos is azt javasolja.

Én drukkolok neked,üdv


2-ik voltam

2009. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok lányok! Hogy áltok?
2009. jan. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

ma fent volt a hőm ugy mint eddg,de rá 3 orára elöntött a vér:(Nagyxon görcsöltem,de 2 algoflex meg 1 bögre cickafarkfűtea helyrerakott.Most este meg csomo vérdarab+ olyan mintha egy nagy darab nyálkahártya lett vna 3x2cm-es volt.Azon filozok az mi lehetett???

Szoval valoszinu, hogy nem maradt meg, de lett vna?Mert nem szokott igy megjönni...És nektek csajok?Tesztek?Valami?

Hátha jobban jártok mint én...

Nem baj, majd jovohonapban.Most rendeltem egy pg/53-as miki-t:)Irjatok mi lett!!!

2009. jan. 11. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!