Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormon vizsgálatot hol csináln...

Hormon vizsgálatot hol csinálnak és honnan kérjek beutalót (házi orvos vagy nőgyógyász)? Egy sima SZTK-ban csinálnak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekm sima SZTK-ban csinálták, és a nőgyógyászom adta a beutalót.
2009. jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Hormonvizsgálatot a nőgyógyász szokott adni , Nekem bár az endokrinológus adott de ha a házi orvosoddal jóban vagy Ő is ki írja de ahhoz tényleg jóban kell lenned vele.

És igen sima SZTK ban csinálják.

Miért kell a hormonvizsgálat?

Csak nem valami baj van , babót szeretnél?

2009. jan. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen szeretnénk már babát 1 éves próbálkozás után. Voltasm nődokinál is, hogy nagyon rendszertelen a menszeszem írt is föl closy-t de semmilyen vizsgálatot nem csinált előtte.(És én kíváncsi vagyok hogy milyen vizsgálatokat csinálnak meg mielőtt fölírják ezt a gyógyszert)Már elkezdtem úgyan szedni még 2 nap és kész. Kíváncsi vagyok majd az eredményre.Ha megint megjön vagy nagyon sokat késik elmegyek egy másik nődokihoz.
2009. jan. 11. 11:44
 4/6 anonim ***** válasza:

szia.

Nagyon vigyázz a clostillal és mindenképp válts orvost de sürgősen , mert nagy felelőtlenség volt a dokidtól, hogy minden fajta vizsgálat nélkül clostylt írt fel mert azt azért tudnod kell , hogy a clostyl egy hormon tabletta és ha téged nem vizsgált meg előtte milyen alapon írta fel Neked a hasára ütött?

Nagyon óvatos legyél a closty szedésével kapcsolatban mert nagyon hamar be cisztásodhatsz tőle és ha ez bekövetkezik akkor onnan már csak a lombik jöhet szóba...

De kívánom neked hogy segítsen rajtad a clostyl, és mielőbb legyen pici babád.


Mire kaptad a clostylt?

Nem rendszeres a peteérésed?

Kaptál mellé valami mást gyógyszert?

Általában duphastont írnak fel mert a kettő gyógyszernek a hatása ált. 100 % de ha nem kaptál mellé semmit akkor hagyd abba a szedését sürgősen és mielőbb menj el orvoshoz...

Majd írj hogy sikerült -e a babid és hogy mi ujs.

2009. jan. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az előző író vagyok , azzal még kiegészíteném az előző gondolatmenetemet , hogy írtad milyen vizsgálatokat csinálnak , min egy vérvétel amiben nézik van e peteérésed és min egy uh mind hasi mind hüvelyi de ezt egy normális orvosnak tudni kellett volna és megcsinálni , válts orvost.
2009. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett ?
2014. aug. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!