Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dr. Felföldi Róbert, aki...

Dr. Felföldi Róbert, aki Nyíregyházán nőgyógyász, jó orvos?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk már egy ideje!

Arra lennék kíváncsi,aki ismeri ezt az orvost,hogy mennyit kér el egy magánrendelésén?És,hogy mik a tapasztalatok vele kapcsolatban?


2008. okt. 21. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális neked a dolog, akkor írok néhány sort.

Nagyon NEM ajánlom. Ha már azóta voltál magánrendelésén tapasztalhattad, hogy 8ezret kér.

Kedves meg minden, de azt sem tudja hol áll a feje, a telefonszámát nem adja meg, csak az asszisztensel tudsz beszélni. A terhességem alatt nagyon sok dologban hanyag volt és hibázott, majdnem a gyerekem látta kárát, csak a Jóistennek köszönhetem, hogy mégis egészséges a picim.

Gondold meg, engem sokan óvtak tőle, de sajna nem hallgattam csak azokra akiknek pozitív volt a véleményük róla.

2010. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nagyon NEEEEEEEEEEEm ajánlom, amíg még teheted azonnal válts orvost. Az igaz, h nagyon kedves, de sok ész nem szorult belé. Ha valami nincs rendben a babával odabenn, akkor biztosan NEM veszi észre. Az én kisbabámnál az utolsó hétig tökéletesen rendben találta, csak akkor volt gond , amikor megszületett...Örülhetek, h élve született. Sőtt, a barátnőmnél a cisztáját sem vette észre. Szétszórt, figyelmetlen, de nagyon szereti a pénzt,ami nem is lenne baj, ha jól végezné a munkáját.
2011. júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!