Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tapasztalatok vannak a...

Milyen tapasztalatok vannak a Zafír Barátcserjével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Arra gondolok milyen problémákra szedtétek, valamint mennyi idő után estek teherbe azok, akik ezt szedték. Megéri belefektetni a pénzt?
2010. nov. 14. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én szedtem szülés után mikor volt a ciklus közben egy kis barnázásom, meg egy kicsit előbb-később jött meg (szoptatás után) egy hónapig szedtem a barnázás elmult pontosan beállt a régi ciklusom (28 nap). A következő hónapban terhes is maratam. Nekem jó tapasztalataim vannak vele.
2010. nov. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hosszú ciklusaim vannak 75-80, ezt szeretném beállítani, mert babát szeretnénk. Ha használom a barátcserjét mennyi időbe telhet kb, hogy teherbe esek, ha minden rendben van?
2010. nov. 14. 12:25
 3/11 anonim ***** válasza:
nem tudom szerintem mindenkinél más de ártani nem ártasz vele kezdd el szedni, hátha helyrehozza a ciklusodat.
2010. nov. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én több okból kezdtem el szedni. Először is, mert a ciklusaim nagyon változóak voltak, 35-60 napig. A vérzés előtt legalább 3-4 napig barnáztam, és terveztük a babát. Elkezdtem szedni 2x1 adagban, és már az első hónapban 30 nap múlva megjött a vérzésem, de én úgy döntöttem, szedem még egy hónapig ugyanígy. Közben a védekezést abbahagytuk. A következő vérzésem már nem jött meg, mert sikerült a kistesót elsőre összehoznunk. Hogy a Barátcserjének köszönhető-e nem tudom, de biztosan van köze hozzá.
2010. nov. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia! A Zafír helyett ajánlom neked (a többieknek is) az Agnucaston tablettát, gyógyszertárban vény nélkül lehet kapni, ugyanaz a hatóanyag (barátcserje kivonat) de gyógyszerészetileg előállított finomabb, hatékonyabb és jobb felszívódású formában. Pár hónapig szedtem, napra pontosra állította be a ciklusom. Egy hónapig én is szedtem a Zafír barátcserjét, az árára már nem emlékszem, de az Agnucaston szerintem még olcsóbb is talán. A Zafírról amiatt is tértem át az Agnucaston-ra, mert a Zafírnak kicsit olyan "kétes" külseje van szerintem, a kapszula simán szétszedhető, növényi por van benne, valahogy nem olyan bizalom gerjesztő - legalábbis nekem.

Az Agnucaston-t nem mindig tartanak minden patikában, de ha kérsz, egy-két nap alatt beszerzik. Ha jól tudom, még a Premens nevű szintén gyógyszertárban kapható tabletta ugyanígy a barátcserjét tartalmazza. Meg is találtam:

[link]


22 hkm

2010. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, megtaláltam az Agnucaston-t is, amit én szedtem: [link]


Nekünk 6. hónapra sikerült a baba, és azért kezdtem el szedni ezt a tablettát, mert előtte én is a barátcserjéről olvastam itt a többiektől, és utánanéztem, gondoltam kipróbálom. Az, hogy napra pontos lett a ciklusom sokat segített abban, hogy pontosan tudjam azt is, hogy mikor volt ovulációm.

2010. nov. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is a Premenst ajánlanám neked , nekem szabályosak a ciklusaim én a Pms-re szedtem azon belül is a mellemre és 5 hónap múlva terhes voltam, viszont azt nem ajánlom hogy a tájékoztatóban is írják hogy egyet kell bevenni és kettőt vagy akár többet szedj mert amikor én többet vettem be ki is tolta a szabályos ciklusom 5 nappal.
2010. nov. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Premens-t ajánlom én is.
2010. nov. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én másfél dobozzal szedtem be,mire megfogant a babánk (előtte két évig próbálkoztunk, és egy baba sajnos nem is maradt meg.) Nagyon szépen beállította a ciklusomat, miután nem jött meg, azonnal tudtam, hogy terhes vagyok, pedig a teszt még sokáig negatív volt.
2010. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Akik szedték, azok hány szemet szedtek egy nap, mit ajánlotok? Igazából vettem egy dobozzal, gondoltam ártani nem ártok vele, és úgy terveztem hogy napi 2*1. Akiknek sikerült beállítania a ciklusát, netán hamarosan jött is a babó, azok milyen mennyiségben szedték?
2010. nov. 16. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!