Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon reménykedhetek, vagy...

Vajon reménykedhetek, vagy csak véletlen egybeesés?

Figyelt kérdés

28 naposak a ciklusaim.Mára nem vártam,nem is jött.Viszont a 25.napon (igaz,hogy az együttlét után,de nem voltunk durvák) pecsételős vérzés jelentkezett.Ez másnapra pici barna lett,majd délre elmúlt.A férjemmel 5 éve vagyunk együtt,de ilyen még nem volt.

Ezen a héten fájnak a petefészkeim,hol egyik,hol másik.És a méhem környékére is belehasit néhányszor.A férjem meg is jegyezte,mintha a melleim picivel nagyobbak lennének.Hőt nem mérek.


2010. nov. 14. 14:31
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
És elfelejtettem irni,hogy fájnak a melleim.
2010. nov. 14. 14:37
 2/24 anonim ***** válasza:
tesztelj egyet pár nap mulva.
2010. nov. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
mi újság? teszteltél??? írj valamit.
2010. nov. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan érzéseim vannak,mint Neked,de nekem még van 2 napom!

Nekem is hol az egyik fáj,hol a másik!

MIZU????

2010. nov. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Én is jártam már igy ugyanezek a tünetek mensi előtti nap szextől pecsételő vérzés másnap reggel nem jött meg viszont délután igen!Következő hónapban sikerült a baba most 18 hetes terhes vagyok!

És miújság van veled?Remélem összejött

2010. nov. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
sziasztok,köszi az érdeklődést.2 napja kellett volna megjönnie,de semmi még.Nem teszteltem,kicsit félek a csalódástól,de csütörtökig,ha nem jön meg,fogok tesztelni.köszi,hogy velem vagytok!
2010. nov. 16. 12:39
 7/24 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez beágyazódáskor volt, pár napra rá + volt a teszt. Drukk!
2010. nov. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nagyon szorítok!:) Hasonló cipőben járok, kérlek írd majd meg, hogyha teszteltél!
2010. nov. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
oké,rendben.És mégegyszer köszi a biztatást.Mindenkinek megy a drukk!És kedves utolsó,te mikorra nem várod?
2010. nov. 16. 16:33
 10/24 anonim ***** válasza:
Szia, "utolsó" vagyok:) Holnapra vagy péntekre nem várom, bár sajnos szinte teljesen elmúlt a mellfájdalmam, úgyhogy már szinte biztos, hogy megjön...Dec. elején lesz a 4. inszemünk, de már ebben sem bízom túlzottan. És te hogy vagy? Nagyon szorítok, hogy neked sikerüljön!!!:)
2010. nov. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!