Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem értem, mi lehet. Reményked...

Nem értem, mi lehet. Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés

Már írtam ki kérdést korábban. 22-én, 23-án lett volna a mensim ideje, de nem jött meg. 26-án teszteltem először, negatív lett, 28-án is teszteltem (Gabriel), szintén negatív, és ma, 30-án (Gabriel) megint teszteltem, negatív. De még mindig nem jött meg.

Ettől még lehet baba? Vagy valami betegség? Mit csináljak?


2011. szept. 30. 08:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem baba van a dologban, a tesztnek már rég ki kellett volna mutatnia. Menj orvoshoz mihamarabb.
2011. szept. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj dokihoz!
2011. szept. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

19-nél előbb nincs időpont... :(

Azt mondták, hogy hívjam az ambulanciát, ha sürgős. Felhívtam, és az orvos azt mondta, ha nem fáj semmmim, akkor nem sürgős... :(

2011. szept. 30. 08:59
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát 19.-e nagyon soká lesz!

Keress egy másik dokit feltétlenül!

Én ha más nincs magándokihoz elmennék!

2011. szept. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
le se sz*rják az ember fejét ezek az orvosok. ha nem fáj attól még lehet komoly. keress egy másik orvost aki még ma megvizsgál.
2011. szept. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy másik városba (tőlem 70 km-re) kaptam időpontot hétfőre. Addig még kibírom.
2011. szept. 30. 09:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet az idegeskedéstől nem jön meg!

De nézegettem a ciklus diagrammokat itt a neten, akik mérték a hőjüket, és feltették :)

Van akinek később érett a petesejtje, és csak a 40. napon tesztelt pozitívat.

de az átlag úgy láttam, a 30. nap körül tesztelt pozit, előtte negatív volt a teszt!

Lehet még baba szerintem. drukkolok! :)

Ha nem, sajnálom :(

2011. szept. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hahó,

a kimaradó mensi sokmindentől lehet, akár étkezési szokás változástól, stressztől, munkahelyi/párkapcsolati/családi gondoktól, hirtelen tragédiától, akármitől.

nekem őgy 4 éve volt, hogy az egyik hónapban egyszerűen nem jött meg, bár nem rohantam egyből orvoshoz, előbb utóbb eljutottam, elküldött vérvizsgálatra, alaposan ki-,és megvizsgált de makk egészséges voltam. Azóta sem tudom, mi lehetett az oka.

Szerintem nem kell nagyon megijedni, menj el egy olyan orvoshoz, akiben megbízol.

üdv: kever

2011. szept. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megjött...
2011. szept. 30. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!