Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Félidőben hasgörcs (soha nem...

Félidőben hasgörcs (soha nem görcsöltem, olyan mintha megjönne érzés), hányinger bő folyás, mit jelenthet? Ovulációt vagy beágyazódást vagy vmi betegséget? 5 napja ez van. Megszakításos módszerrel védekezünk.

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ovulációs fájdalom nem jelentlezik mindenkinél és mópár nap alatt el is múlik.

Beágyazódás is lehet, annál már valószínűbb, hogy ilyen hosszú ideig eltart, viszont mivel most vagy félidőben, így ahhoz egy menses alatti vagy utáni ovuláció kellene - ami azért elég ritka.

Én felvetném még a felfázást is, hasonló tüneteket produkál. A pisilés nem fáj?

Érdemes lenne orvossal megnézetned magad!

2010. nov. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem fáj!Nincs semmi kellemetlen tünetem.

Tegnap pl vettem lángost és két falat után kezdtem el görcsölni és lett hányingerem :(

Nem tudom mikor van peteérésem.Ennyire nem értek ehhez ,azért kérdezek itt.

2010. nov. 15. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!