Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruáció napjától számítv...

A menstruáció napjától számítva, hány nappal van esély a terhességre?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
12-16. nap között de nagyon változó és attól is függ hány naposak a ciklusaid. Ha hosszabbak akkor kitolódik és nem a közepén van ovu hanem később.
2010. nov. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól írja az első, nekem pld. szinte mindig a menzesz első napjától számított 14. napon van peteérésem.... te nem veszed észre? Anno rögtön teherbe is estem amikor szerettük volna. De tudom hogy akinek rendszertelenebb az nem veszi úgy észre. És ha babát szeretnétek, próbáljatok napközben, vagy még inkább reggel.... állítólag nagyobb az esély a teherbeesésre mint este
2010. nov. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nem igy mukodik. Peteeres barmikor lehet a cilkus 6. es (hosszabb ciklus eseten) a 30.napja kozott.


Akkor en hogy lettem terhes a ciklus 5.napjan levo akciobol? Ugy, hogy masnap lett peteeresem...


Az ember szervezete nem egy gep ami egy konyvbe leirt szabalyok alapjan pontosan mukodik.


Orvos mondta hogy rendszeres ciklusnal sem mindig ugyanakkor van a peteeres.

2010. nov. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
furcsa kérdéssel fordulok önhöz én egy 33 éves nő vagyok nem éltem sokat szexuális életet mivel megcsalt a párom most van egy akivel járok már jó ideje vagyunk együtt most 20 án feküdtünk le nemrég . ő erős Durax gumit használt minden elélvezés után újat cserélt és úgy folytattuk ön szerint ha előváladéktól nedves volt a gumi és letörölte úgy tette belém ugye ettől még nem lehetek terhes?? nem szedtem gyógyszer előtte .. félek mert még nem szeretnék terhes lenni :(
2011. dec. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!