Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1-jén a párommal "arra"...

1-jén a párommal "arra" került a sor volt petting meg minden de nem volt nálunk gumi ezért még időben abbahagytuk az egészet.Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Másnap megjött a mensim, azóta eltelt 10 nap és hányingerem van,aranyerem is kijött,fáj az alhasam, félek hogy terhes vagyok!elseje óta idegeskedek mert tesztelni még nem érdemes a köv.mesimig pedig még több mint 2 hét van.
2009. jan. 11. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha terhes is lennél ilyen hamar nincsenek még tünetek,meg az aranyér én úgy tudom nem tünet,ha nem jön meg a mensid akkor idegeskedj,mert viszonz ha mindíg ezen jár az agyad akkor a tested is tud produkálni tüneteket
2009. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem vagy terhes. Kevés az az ember aki a mensi előtt esik teherbe meg külömben nem jönnek a tünetek ilyen gyorsan ha félsz menj dokihoz akár holnap az majd megmondja.
2009. jan. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az első válaszoló vagyok,a lényeget lehagytam,hogysztem sem vagy terhes:-)

ne izgulj mert annál rosszabb:-)

2009. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Próbálok megnyugodni,mert tudom hogy az idegeskedés miatt és késhet majd ha nem vagyok terhes de már nem tudom mivel nyugtassam magam....remélem nem lesz baj és nem vagyok terhes:)

köszönöm a válaszokat

2009. jan. 11. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!