Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segítene valaki? Ma együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene valaki? Ma együtt voltam a barátommal, és kiszakadt a gumi, Azonnal abbahagytuk egy alapos zuhanyzás után el is mentünk a nőgyógyászhoz és kaptam esemény utáni tablettát. Már mindent elolvastam róla, de nagyon félek, hogy baj lesz belőle.

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Most azon gondolkozol hogy egy kis baj legyen, átmeneti hormonzavar, rendszertelen menszeszek, vagy egy gyereked?
2011. szept. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi fog történni ha beveszem? Mennyire fogja ez felborítani a szervezetem? És mennyi idő elteltével csinálhatok terhességi tesztet?
2011. szept. 10. 17:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne félj,ha bevetted a tabit,nem lehetsz terhes.Legközelebb vigyázzatok ;)
2011. szept. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2011. szept. 10. 17:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha beveszed, valószínűleg felborítja a hormonháztartásodat, de az egyénenként eltérő, hogy mennyire. Nekem kb. 1 hetet késett a menzeszem, van akinek fél évig rendszertelen lesz tőle a ciklusa. A mellékhatásokat (émelygés, hányinger, stb.) gondolom elolvastad. Viszont még mindig jobb, mint egy nem kívánt terhesség!

Ja, és tudtommal a 72 órás esetében is igaz, hogy az aktus után kb. 2 héttel mutat valós eredményt a teszt. Ha addig nem jön meg (ami lehet a gyógyszer miatt is), akkor csinálj majd egy tesztet.

2011. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. szept. 10. 19:19
 7/10 anonim ***** válasza:
leegyszerűsítem a dilemmát neked vagy beveszed és lehet némi mellékhatása vagy esetleg abortusz...gondolkozz el rajta, melyik a jobb opció
2011. szept. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szia!Velem is előfordult egy ilyen két éve!És én is ugyanígy paráztam a mellékhatásaitól!De szerencsére, nekem nem lett tőle semmi bajom!Se hányinger, se szédülés, és a menstruációmat sem borította fel!Oké, tudom, hogy ez egy ember tapasztalata, de szerintem is inkább egy kis hányinger, mint egy terhesség!

Ne aggódj, minden rendben lesz!:)

2011. szept. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. szept. 13. 19:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg.Én így jártam tavaly.Nem lettem terhes.Nem okozott semmit, a menzeszem rendesen megjött ahogy kell.Én is nagyon féltem, de nem okozott semmit.
2011. szept. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!