Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli terhesség esetén...

Méhen kívüli terhesség esetén mikor teszteltetek előszőr pozitívat? Igaz, hogy azt csak később mutatja ki a szervezet?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 11:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Miből gondolod hogy méhen kivüli terhes vagy?
2010. nov. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert már egyszer voltam és vélek felfedezni hasonló tüneteket.Lombikbeültetés után vagyok,már a beültetés után 8 nappal halvány pozitívat teszteltem.Ma (11.) a vérkép 300as hcg-t mutat, az orvosom szerint ez nagyon jó.Biztosat csak 2 hét múlva tudok az uh után.
2010. nov. 16. 11:27
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Lombikbébinél kizárt a méhen kivüli terhesség!
2010. nov. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Előszőr én is az hittem de sajnos nem így van. A befecskendezett embriók még pár napig vándorolnak, így a petevezetékbe is bemehetnek és ha ott gond van, letapadnak.
2010. nov. 16. 11:36
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Ha befecskendezésed volt akkor azt nem lombik bébinek hívják.Ez a befecskendrzés az inszemináció
2010. nov. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én a nemvárt után teszteltem vele pozitívat, sosem csinálgattam előre tesztet. De nálam gyanús volt a folyamatos barnázás, vérzés a pozitív teszt ellenére.
2010. nov. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Szerinted egy lombik beültetésnél, hogyan juttatják be az embriókat a méhbe??????????Ugyanúgy mint az inszeminációnál, katéteren keresztül. Inszeminációnál csak a papa ondósejtjei mennek, lombik beültetésnél pedig már az embriók.

Volt már 4 inszeminációm, ez az első lombikom, talán csak tudom, miről beszélek!!!!

2010. nov. 16. 11:53
 8/14 A kérdező kommentje:
Amúgy, bocsi ne haragudj, én nem akarok bántani senkit csak leírtam, hogy ezáltal te is többet tudj.
2010. nov. 16. 11:55
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha annyira okos vagy, annyira tudod akkor mit kérdezősködsz itt? :D
2010. nov. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a 12. cn-on mutatta ki a teszt(tehát még az esedéses ovu előtt. A doki azt mondta, hogy a mensim körül foganhatott szegény). Nagyon szorítok, hogy ne az legyen!!!
2010. nov. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!