Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges hogy vateras 10 es...

Lehetseges hogy vateras 10 es One step terh. Eszt nem mutatott terhesseget, vagy csak nagyon keson és mégis baba volt?

Figyelt kérdés
14. dpo-n vagyok. tegnapi és mai one step-tesztem negativ reggeli.volt már vkinek ilyen???
2010. nov. 16. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia nekem a vaterás teszt soha nem mutatott pozitívat mégis terhes voltam, sokan viszont meg vannak vele elégedve.Én lehet hogy csak kifogtam egy rosszat:SSS A többi teszt mind pozi volt:)
2010. nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Istenem , legalabb egy kis remenyt adtal. hát akkor megprobalom késobb.mondjuk 7végén. Köszi szépen!
2010. nov. 16. 19:18
 3/15 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett.Szerintem vegyél egy másik tesztet is,hétvégén már a 20-as is kimutatja.Drukkolok!:)
2010. nov. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ok megirom. max jovo 7en tesztelek.. remélem nevetni fogok és nem allandoan sirni. Koszi
2010. nov. 16. 19:43
 5/15 anonim ***** válasza:

Mindenkinek ezzel a one step teszttel van problémája. Szerintem egy rakás sz.r!!

Valószinüleg valami olcsó, rossz minőségű hülyeség. Valaki megveszi az ebay-en fityingekért és itthon eladja.

Láttam az ebayen 100 db ilyen teszt kínából darabja 10 forint körül van.

2010. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

na szuper..... én meg most rendeltem 30 darabot- marha jooo

na mindegy. par nap, hét és elmegyek dokihoz.menzihez nem tuodm viszonyitani a dolgokat, mert ossze vissza van meg

Koszi

2010. nov. 16. 20:12
 7/15 anonim ***** válasza:

Peteérést honnan tudod mikor volt?

Menzesz elvileg PÉ után 14nappal van.Tehát akár holnap reggel tesztelhetsz egy másik márkával.


Drukk!!!!!!!

2010. nov. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

tudom mert voltam ultrahangon rogton november elején. Igazabol az a baj hogy mar tettem fel kerdest itt, es remenyt kaptam, mert mult het szombaton nagyon halvany pozit teszteltem 25-el. majdnem rogton kijott. azota viszont a vateras tesztek negativak. ez volt a szombati:

[link]

2010. nov. 16. 20:27
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem a vaterás nagyon szépen kimutatta a nemvárt napján, és azóta is, szép erős a csík, van is baba a pocakban.


Én ezen a szombatin nem látok semmit. :S Bocsi

2010. nov. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is One stepet használtam.Sajnos azon is van mindig egy nagyon halvány csík.Ez szerintem alapban.Az ember azt hiszi halvány pozi pedig nem is.Én már csak akkor hiszem hogy pozi ha rendesen látható lesz.
2010. nov. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!