Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges hogy vateras 10 es...

Lehetseges hogy vateras 10 es One step terh. Eszt nem mutatott terhesseget, vagy csak nagyon keson és mégis baba volt?

Figyelt kérdés
14. dpo-n vagyok. tegnapi és mai one step-tesztem negativ reggeli.volt már vkinek ilyen???
2010. nov. 16. 19:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is one step tesztet használtam múlt hét hétfőn és rendesen szemmel láthatóan mutatta,hogy baba van!Biztos is mert voltam dokinál és petezsák már látható volt!Nekem az ovu tesztjei is bejöttek!

De szerintem ez egy olyan dolog,hogy akinek nem válik be valamilyen teszt abban értelem szerűen már nem bízik és nem ajánlja senkinek!

2010. nov. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

szia

nem mérsz hőt?tuti nem akkor volt tr amikor gondolod

14dpon már tök mindegy milyen szar teszt(ráadásul a ONE STEP 10es)mutatnia kell


tuti nem 14dpod van

2010. nov. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat! Igen mostmár én is biztos vagyok benne hogy nincs baba, mert a mai Hcg-m szintén One step nega lett. Az LH /Wondfo/ viszont halványan de láthatoan pozi. De olvastam hogy az Lh teszt is mindig mutat vmit halvanyan meg ha nincs is baba. A peteérésem biztos mert nov. 1. voltam dokinál és ultrahangon nézte. Ugyhogy koszi mindenkinek, hát ez van. Megint egy ujabb hónap :(
2010. nov. 17. 11:58
 14/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Mizujs azóta?

2010. dec. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Koszi az erdeklodest. baba sajna nincs :( de menzi se :(

tegnapelott voltam dokinal azt mondta hogy kozepesen vastag a mehnyalkahartya es ha nem jon meg akkor karacsony elott menjek injekciora. hat probalkozunk tovabb.remelem egyszer nekunk is sikerul.mar nagyon szeretnenk!

2010. dec. 4. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!