Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja késik, tegnap Gabriel...

2 napja késik, tegnap Gabriel teszttel negatív. Szokatlan tüneteim vannak, hasszúrka, néha émelygés. Valaki járt így? Mikor nézzem meg, melyik teszttel? LEHET BABA?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 2 nap késés után nem mutatta ki a gabriell teszt, egy héttel később csináltam még egyet, szintén gabriell, ami pozitív lett!

Lehet, hogy nincs még elég hcg a szervezetedben.

Próbáld meg később, a tüntetek alapján van remény. Majd írd meg mi lett az eredmény.

Szorítok!!

2009. jan. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem próbáld meg másik teszttel. Pl. Medilab. A Gabriell nem olyan jó. Amúgy szerintem baba lesz csak még nincs elég HCG. Ha tesztelsz írd meg az eredményt.
2009. jan. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Gabriel 25-ös, a Corax és az Easy Pregnancy 20-asok. Próbáld meg azokat 1-2 nap múlva. Szorítok!
2009. jan. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem próbáld még meg egy másik teszttel Pl: medilab vagy Direct terhességi tesztet Mind a kettő nagyon jó és már 10 napos terhességet is kimutatja. Viszont ha biztosra akarsz menni irány a doki! Sok sikert a babához! :))

2009. jan. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Gravi-HCG-t ajánlom, az is 20-as. Nekem bejött. :)
2009. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!