Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhesség minden esteben...

A terhesség minden esteben mellfájdalommal jár, illetve e tünet nélkül szinte kizárt hogy valaki terhes? Már 8. napja nem jött meg, most már kezdek "aggódni" hogy mi van ha esetleg terhes vagyok?

Figyelt kérdés
sosem szokott sokat késni, mindig 28 +/- egy-két napra jön meg. már folyamatosan egy hete megjön érzésem van,néha benyilall és biztos vagyok benne hogy na most megjött de semmi. viszont a mellem nem érzékeny (eddig minden mensi előtt majd leszakadt)talán egy picit bizsereg.semmi más tünetem nincs.
2010. nov. 17. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Én szombaton és most hétfőn teszteltem pozitívat, és én is ezt a néha "nyilalást" érzem. Csinálj egy tesztet! :)

Drukkolok!

2010. nov. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ismét én! Nem törvényszerű a mell érzékenysége! Nyugi! Van Aki meg sem érzi!
2010. nov. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem kizárt a tünetmentes terhesség. Nekem 4 terhességem kezdődött szinte teljesen tünetmentesen, csak a nagyobb lányommal volt enyhe émelygés és a fokhagyma szagát nem bírtam. a másik 3 babával sokáig nem is gondoltam terhességre... se mellfájdalom, se hányinger, semmi... Ja! A melleim kicsit eresebbek lettek, mint előtte, de ez sem volt feltűnő. Szurkolok, hogy szurkolok!!!!
2010. nov. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezt értelmesen írtam :S Szóval, szurkolok, hogy baba legyen a dologban :)
2010. nov. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Lefelejtettem, hogy pont azt olvasom itt a hozzászólásokban ...


Akinek menses alatt nem fájtak nem voltak érzékenyek a mellei, azok a terhesség jeleként érezték, és fordítva.


Ez is jó jel! :)


Mikor tesztelsz??????

2010. nov. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
lehet terhesség:) Sok sikert!:)
2010. nov. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. nem terveztünk babát mostanában (persze nagyon örülnénk ha esetleg lesz) ezért nem is vagyok jártas ebben a témában. :) én azért még várok pár napot a teszttel, hátha megjön. ja ami még fura volt kicsit hogy mensi előtti napon szokott lenni ilyen ragacsos váladék egy napig(kis mennyiség). 1 hete ilyenem is volt, biztos is voltam hogy másnap megjön azóta semmi váladék.
2010. nov. 17. 11:47
 8/10 eszo ***** válasza:

hát, ha már 8 napja késik, akkor simán csinálhatsz egy tesztet..már kimutatja..nekem nagyon babagyanús a dolog..


jobb lesz, ha megtudod mi a helyzet, mint ez a bizonytalanság!


majd írd+ nekünk!!


drukkolok neked!

2010. nov. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak a 6. héttől lettek tünteteim, akkor viszont volt minden a 14. hétig nagyon intenzíven. Mellfájdalom, hányinger, hányás, aluszékonyság, ingerlékenység stb. Elég kibírhatatlan volt, de mostanra hál ' Istennek enyhült.
2010. nov. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
na ma teszteltem mégis hogy tudjam mi a helyzet. clearblue-t vettem és nem vagyok terhes. Most már csak az aggaszt hogy akkor miért késik :S mert még ma sem jött meg.
2010. nov. 18. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!