Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy a nemvárt...

Lehetséges, hogy a nemvárt előtt egy nappal már hányingerem legyen? (feltéve, ha sikerült a baba)

Figyelt kérdés

Holnapra nem várom, de már tegnap is éreztem valami furát a gyomromban, és ma reggel is gyűlik a nyál a számban. :-S

Ha valaki ilyet kérdezett ezelőtt ezen az oldalon, mindig le lett oltva, de most én sem tudom mire vélni ezt az érzést! A hőm még ma is fent van, pedig már ilyenkor le szokott esni.

Szóval van ilyen, vagy már ráment a gyomromra az ezzel járó idegbaj? XD


2010. nov. 18. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már hányingert érzel akkor akár tesztelhetnél is egyet:)mert a hányingert a hcg növekedése okozza, tehát akkor elvileg vége a beágyazódásnak.. a hőd ha már ilyenkor le szokott esni és még fenn van az jó jel, bár lehet ez a hónap más is. Teszt!!
2010. nov. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tegnap teszteltem, nagyon-nagyon halványan lehetett látni valamit. Holnap tesztelnék újból.

Előző babámnál 9 hetesen kezdődtek a tünetek. Nagyon fura ez a hónapom, más mint az eddigiek, úgyhogy kíváncsi vagyok.

Akkor lehetséges. Uhh... :-)

Köszi a választ!

2010. nov. 18. 09:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is holnapra nem várom! Nekem van egy kis has szurkálásom, de lehet hogy az előjele a holnapi menstruálásnak. Olyan ideges vagyok, hogy nem tudom eldönteni, h néha a gyomoridegtől fáj a hasam picit, vagy az is a jele, h megjön, de majd meglátom. Ha vennék tesztet az kimutatná már?
2010. nov. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Drukkolok nektek csajok:)
2010. nov. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én holnap reggel akarok tesztelni, remélem nem jön meg addig, de eddig semmi jele, hogy meg akarna. :-)

Nekem is szúr a petefészkemnél, meg néha görcsölget a hasam, ahogy mensi előtt szokott, hát nem tudom mi lesz. De a rosszullét már elmúlt, most ettem egy kicsit, már jobb. A reggeli nem esett jól.

Köszönöm a drukkot, kívánom, hogy teszteljünk két csíkosat!! :-)

11:56! Te holnap fogsz?

2010. nov. 18. 12:32
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok csajok! Pozit teszteltem! :-) Hihetetlen!

Nem esik jól a reggeli, és fáj a derekam egész nap+mindjárt megjön érzésem van+érzékeny cicik.


11:56! Veled mi újság? Drukkolok! ++++

2010. nov. 19. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!