Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőemelkedésem van hullámokban...

Hőemelkedésem van hullámokban és hányingerem, baba vagy betegség?

Figyelt kérdés

37fokos hőemelkedésem van.Kb 1órája hányingerem lett és nem ez volt az első az elmúlt 1hétben.24naponta jön meg a menzeszem és 1napja késik.De még mindig semmi pedig óránként ellenőrzöm.Viszont a hasam be van keményedve egy picit.

Mindig használtunk a párommal óvszert ezért is nem tudom h valami vírust szedtem e össze vagy baba lesz.


2011. jan. 4. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Hááát, ha 1 napja késik, a tesztnek már mutatnia kéne. Előfordulhat, hogy a betegség miatt késik...
2011. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kb. 2hete antibiotikumot szedtem a fogam miatt.Mikor legutóbb szedtem 28napra kitolódott de már a 24.napon éreztem h hamarosan megjön.Most nem:S Péntekig várok ha addig se, teszt.Addig meg reménykedek mert még fiatal vagyok szerintem egy kisbabához:$

A másik furcsa dolog amit kihagytam:

Szombaton hajnali 3kor arra keltem h éhes vagyok.És csemege uborkát kívántam meg párizsival és ketchuppel.Pedig én ketchupöt szinte soha nem eszek.És éjjel se szoktam enni mert vigyázok nagyon az alakomra(hajlamos vagyok a hízásra).

+A cigit valamiért nem tudom elszívni.Van h 3szor kezdek neki h eltudjam szívni pedig eddig ezzel sem volt gondom.

2011. jan. 4. 18:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a csemegeuborka lekvárral (tudom, nem pont ezt írtad) szerintem hülyeség. Ez csak filmes legenda, aki terhes nem feltétlenül csemegeuborkát eszik. Viszont amikor terhes lettem, én is máshogy álltam a cigivel. De ha beteg vagyok, akkor is nehezen megy... A legjobb, amit írtál, várj még, és tesztelj újra. Ennél többet most nem nagyon tehetsz. Viszont az antibiotikum tényleg bezavarhat a gyógyszerbe... Írj majd, ha van valami!
2011. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A csemegeuborka csak teljesen véletlen amúgy:$ benéztem a hűtőbe és megkívántam.Én is úgy gondolom h ez a "csemegeuborka-legenda" butaság.Nem is az a lényeg mert kiskorom óta imádom:) A ketchup a lényeg benne mert én annyira nem szeretem, meg h hajnali 3kor kezdtem el enni:)

Hát legkésőbb szombaton tesztelek ha nem jön meg addig is reménykedek.Most azon jár az agyam h ha tényleg baba akkor h és mikor ha mindig használtunk óvszert...persze csúszhat be hiba így is de nekünk akkor biztos nem tűnt fel.Eléggé félünk:S

2011. jan. 4. 18:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát a fene se tudja. Egyik védekezés sem 100%, ezt ugye tudjuk. De a tüneteid lehetnek egészen mástól, és véletlenül klappolnak. Ha annyi 1000esem lenne, ahány paratesztet csináltam, gazdag lennék :)
2011. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Remélem h egy vírus csak aminek ilyen tünetei vannak.Érettségi előtt nem szeretnék még babát.Előbb kiszeretném élni magam,munkát találni azaz megalapozni a dolgokat h amikor jön majd a baba mindent megtudjon kapni.De a párom se dolgozik még és én se persze ha úgy alakul így is megtudnánk oldani h mindent megkapjon de sokkal nehezebb lenne.
2011. jan. 4. 18:54
 7/7 anonim ***** válasza:
betegség vagyv irus vagy baba volt végül?
2021. nov. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!