Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a jóstesztjeim?...

Megnéznétek a jóstesztjeim? Reggeli elsőből 4 napja csinálom!

Figyelt kérdés

Hello


Ugye jól látom hogy erősödik?


Elvileg én 7dpoval számolok,(ma) de lehet hogy 10 mert nem volt egyértelmű a hőemelkedés.De ha ez tényleg erősödés akkor inkább 10 dpo, nem hinném, hogy 7 dpon már látszana


Ezek LH tesztek, jósként használtam, és még fogom is minden reggel, csak kíváncsi vagyok, hogy ti mit láttok és mi a vélemény


(van egy kontrasztosabb változat is, a 3.kép)


[link]


[link]


[link]


Tudom várjak pár napot és HCG teszteljek :))De hát nem bírok:)))


minden vélemény érdekel, tudom ez sem jelent semmit, hogy ha erősödik is, simán lehet mensi, meg baba is, de gondoltam ha megjön akkor ez egy jó példa lesz másoknak hogy átver az ovuteszt és nem érdemes csinálni:))


2010. nov. 18. 12:37
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Igen, határozottan erősödik. De én személy szerint nem hiszek benne (persze én is kipróbáltam már). Kívánom, hogy sikerüljön!!!
2010. nov. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

szia köszi

te is reggel csináltad?és erősödött mégsem volt baba?

Vagy nem erősödött?

2010. nov. 18. 12:39
 3/41 anonim ***** válasza:

Szia!Látom senki nem ír.

Nekem sajna nem vált be.Remélem neked sikerül.

2010. nov. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
igen erősödik és szépek igy egymás után sorban! Véleményem nincsen mert ahogy irtad lehet baba is és mensi is. Drukkolok+
2010. nov. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

első kettő légyszi írjátok meg miért nem vált be???

erősödés után megjötT?

2010. nov. 18. 12:41
 6/41 anonim ***** válasza:

előző vagyok. Én egyszer csináltam csak ovutesztet az elmaradt mensi napján este. Az olyan pozitiv lett mint mikor hónap közepén volt az ovuláció. Még ugyanabból a pisiből lett pozitiv a hcg tesztem.

Tehát legalább olyan erősnek kell legyen mint a kontrollcsík, akkor van remény.

2010. nov. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:

Első vagyok, hát nem akarom, hogy nagyon bízz benne...az enyém szinte mindig egyforma volt, ekkora különbség nem volt köztük!

Szorítok neked! Sajna nekünk még mindig nem sikerült.

2010. nov. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

köszi értem, de hát alig vagyok még csak 7-10 nappal ovu után

van még ideje brutálerősnek lennie :)

2010. nov. 18. 12:42
 9/41 A kérdező kommentje:

én is most próbálom előszőr:))

kíváncsi vagyok

mindesetre tényleg jó példa lesz nekem is és másnak is hogy ha megjön, felesleges ovutesztelgetni mesni előtt:))

2010. nov. 18. 12:43
 10/41 anonim ***** válasza:

igen, erősödik, de ennek még nem szabad hinni,mert egy normál ciklus végén is picit megemelkedik az lh szint. ha teljesen +ra vált, akkor szabad hinni neki. még pár nap és ki fog derülni.

szóval én nem mondanám tutira, hogy terhes vagy, inkább csak annyit, hogy ennyi még kevés a megállapításához. dukkolok!

2010. nov. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!