Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek, jókor voltunk...

Megnéznétek, jókor voltunk együtt?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 27. 13:28
 1/8 A kérdező kommentje:
ebbe a hónapba kezdtem hőmérőzni nem késői ez az ovuláció,ha 4.én kellene megjönnie?
2011. okt. 27. 13:32
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez tetszik :) Nekem is ugyaneddig volt a menzeszem, és nekem 20.-t húzott be ovulációnak, bár nem ezzel a programmal csináltam. De szerintem jókor voltatok együtt. Én már bánom,hogy nem a testemre hallgattam, mert nekem olyan 24-25 körül szúrkált a petefészkem,akkor lehetett az ovulációm, és akkor NEM voltunk együtt. :(

Ha összejött a baba tájékoztass kíváncsi vagyok!!!

2011. okt. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

rendben,de nem furcsa hogy 4.én kellene megjönnie?

drukkolok nektek

2011. okt. 27. 13:43
 4/8 A kérdező kommentje:
mikor teszteljek szerinted?
2011. okt. 27. 13:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is csodálkozok, de látod ezek szerint nekünk későn van az ovulációnk... Ha Nov. 4-én kellene megjönnie, akkor legkorábban csak előtte 2-3 nappal érdemes tesztet csinálni. Akkor sem biztos hogy kimutatja,pont ezért mert későn van a p.é.

Én Nov. 2-3-ára nem várom, de úgyis jön :(

2011. okt. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jókor voltatok együtt.

Nem mindenkinek ugyanakkor van peteérése, mint a nagy könyvben meg van írva.

Azt mondja a nagykönyv hogy középidőben...


Én ezzel vitatkoznék, mert nem mindenkinek. Általánosságban elmondható, de vannak kivételek.

Kivétel vagyok én: nekem menstruáció utáni 2. napon volt és akkor meg is fogant a kisfiam. Máskor esély se lett volna rá, mert többször nem voltunk együtt abban a hónapban.


Na lényeg a lényeg. Igen, jókor voltatok együtt. A hőgörbéd nem csal.


És kb. 2-3 hét múlva csinálj tesztet.

2011. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi,egy kicsit megnyugodtam így még van remény ebben a hónapban
2011. okt. 27. 13:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ma vagy a 11. dpo-n, csak azért jelölte rosszul a gép, mivel nem az elejétől mérted a hődet.
2011. okt. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!