Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történhet, ha nem megyek...

Mi történhet, ha nem megyek ultrahangra closti mellett?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 1. Clostis hónapom, és hétfőn kéne ultrahangra mennem, mivel ma kezdtem szedni a gyógyszert, de nem tudok elmenni, mert ma kinyögte a főnököm, hogy vasárnaptól céges kiküldetés.... Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 18. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Most néznék meg a tüszőket?
2010. nov. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
semmi baj nem lesz...annyi hogy ugy biztosat tudnad hogy van-e erett pete es milyen a nyalkahartya de maskulomben semmi bajod nem lehet nyugi
2010. nov. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Igen, most néznék meg, hogy van-e érett pete, és hogy megrepedt-e a tüsző, vagy kell tüszőrepesztő. Parázok, hogy ha nem reped meg a tüsző, ciszta lehet belőle... Remélem, nem lesz gond. :)

Ha valakinek van még véleménye, ötlete, hálásan fogadnám. :)

2010. nov. 19. 08:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Meddig tart a céges "buli"? Én utána azonnal mennék, hogy nézze meg!!!
2010. nov. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerdán jövök haza, szóval csütörtökön tudnék menni. Akkor még/már van értelme menni? :)
2010. nov. 19. 13:40
 6/7 anonim ***** válasza:
szia nekem például csak középidöbe kellett mennem14-16. napon és akkor mondta mekkorák a tüszök stb tehát ha késöbb mész az se gond szerintem
2010. nov. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menned kell! Ez nem játék! Egyrészt lehet még akkor nem lesz megrepedve és tudni fogod mi a helyzet, másrészt ha mégis valami gond van (túlstimulál, vagy bármi) a doki észreveszi és akkor nem lesz semmi gond.
2010. nov. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!