Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet elvetéltem? Késik a...

Lehet elvetéltem? Késik a menszeszem már 3hete. Csináltam otthon 2tesztet amik pozitivak lettek. A doki a vizsgálatnál azt mondta valószínü hogy terhes vagyok, és visszarendelt 1hét múlva ultrahangra.

Figyelt kérdés

Közben barna folyásom és kis vérzésem volt, és visszamentem a dokihoz aki megsem vizsgált csak annyit mondott hogy majd melátjuk mit mond az uh. Hüvelyi uh-t csinált és azt mondta nincs semmi, és kért laboros terhességi tesztet ami negatív lett. Viszont méhszájsebet azt talált. Mi lehet ez?

ráadásul 3éve probálkozunk babával.

(van két gyerekem 15 és 12 éves tehát elég régen szültem utoljára)


2011. okt. 2. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:

mármint most teszteltél pozit? és előtte volt uh?

ha megsem vizsgált akkor a hüvelyi uh micsoda? ...

nem nagyon értem.

2011. okt. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

szia!

az orvosi vizsgálat elött teszteltem.

elmentem dokihoz és a vizsgálatnál mondta hogy valószínü terhes vagyok.

rá 1hétre mentem uh-ra.de elötte bevéreztem és barna folyásom volt amitöl megijedtem és azért mentem vissza újra a dokihoz,aki nem vizsgált meg újra hanem azt mondta várjuk meg az ultrahang eredményét.és akkor mondta hogy nem talált terhességet,még a két pozitív teszt ellenére sem.

2011. okt. 2. 17:43
 3/10 anonim ***** válasza:

válts orvost. én is így jártam egyébként. az első orvos nem látott semmit azt mondta, hogy nem vagyok terhes. másik orvos MÁSNAP mondta, hogy ott a petezsák. még nekem is megmutatta és láttam a két szememmel.

első voltam megint :)

2011. okt. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

szia!

az az igazság hogy a vizsgálatok után annyra görcsölt a hasam,hogy egy kicsit pihiztetem.

a másik meg hogy a negatív vizelet(meno)teszt negatív és ez kissé bezavart.

2011. okt. 2. 18:35
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem reggel csinálj még egy tesztet és ha az is pozitív akkor menj vissza egy másik orvoshoz és ragaszkodj az ultrahanghoz. Aztán írj, hogy mi lett veled! Remélem minden rendben lesz!
2011. okt. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
oké!a héten jelentkezem.köszi a tanácsokat.
2011. okt. 2. 19:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet!
2011. okt. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
drukkolok!
2011. okt. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mi újság veled (veletek)?
2011. okt. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mi lett veled?
2012. szept. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!